Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy ha a...

Mit csináljak, hogy ha a nyulam ömm. "szaporodni" akar velem?

Figyelt kérdés

x""""""DDDDDDDD

Èrtelmes valaszokat legyszi.:

)



2012. nov. 19. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek a nyulakhoz, még sosem volt nyulam. Úgy érted, hogy párzó mozdulatokat végez rajtad...? Kutyák is csinálnak ilyesmit, és láttam egy videót, ahol a nyuszi a cicát találta meg. Igazából szerintem nem kell aggódnod, bár tenni sem nagyon lehet semmit... Ez úgy jön neki ösztönből, vagy nem tom :D
2012. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igen, es korbe ugral es olyan hangokat ad ki mint amit akkor szoktak amikor a kiszemelt "alanyal" akarnak "kozosulni"

de koszonom a valaszt.:))

2012. nov. 19. 19:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Találj neki társat.
2012. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy társ lehet, hogy majd kellene neki. :) Ha megoldható.
2012. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod, hogy szenved a vágytól, vagy más viselkedési zavara is van, akkor keress egy nyulasdokit aki profin ivartalanít... :o

Nekem ivaros maradt a baknyuszim, de ő nagyon kiegyensúlyozott. A legtöbb szoba-baknyuszi, csak golyó nélkül lesz boldog.

Sajnos a nyolcasozás, és az irántad való lelkesedés is alább hagy, de a legtöbb nyuszi átesik ezen. És ivartalanítva több betegséget kivédtek, esélyes hogy tovább él, mind golyóval és stresszelve.

Amúgy ha havonta legyárthat 4-4 kisnyuszit, szerintem az se lenne elég egy baknyúlnak, naponta 4-4 kisnyúl meg igen komoly probléma, ha nem akarod megenni...

2012. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hat tengerimalacokkal el egyutt 2 nostennyel azt hittukbelsonek o is nosteny lesz mert tanyarol hoztuk ott meg nem.igazan torodnek ezzel.

de oke lehet dokibacsi lesz ebbol.:'D

2012. nov. 20. 14:19
 7/12 A kérdező kommentje:
es ha egy baratomhoz vinnem el akinek soteny nyuszija van? :D
2012. nov. 20. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor születne pár nyuszi, akiknek ki tudja milyen problémái lennének. A nyuszik nagyon érzékenyek, nagyon fontos lenne, hogy csakis TENYÉSZTŐK pároztassanak nyulakat.

Nagy eséllyel a születendő nyuszik foghibásak lesznek, ezért nehezen fogsz találni nekik gazdit. Vagy később derül ki a fogprobléma és simán agyonütik a nyuszit. Sőt, olyanról is hallottam, hogy a nyuszi éhenhalt, mert akkora foga volt és nem tudott enni, a drága gazdái meg ebből semmit sem vettek észre.


És ez mind a te hibád lesz, mert szaporítod a nyulakat.

Ha van egy csöppnyi eszed akkor elgondolkozol ezen és soha a büdös életben nem jut eszedbe az, hogy pároztasd őket.


Különben meg az ivartalanítás megoldja a problémádat, a törpenyulakat ajánlott ivartalanítani, mert így sokkal tovább élnek és boldog, stresszmentes (!!) életük lesz.

2012. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is az ivartalanítást javaslom, bár az előttem szóló szinte mindent leírt. Mindenképp olyan dokihoz vidd, aki ért a nyulakhoz. Az nyuszimat szerencsére nagyon jó orvos műtötte, és nagyon hamar felépült.
2012. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de nem ertem miert lenne a kocsiknek barmi baja? :o
2012. nov. 21. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!