Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem akar enni a sünim :- (?

Miért nem akar enni a sünim :- (?

Figyelt kérdés
Tegnap találtuk, felhoztuk és sajnos nem akar semmit sem enni. :( Próbáltunk már sok dolgot, amit az interneten olvastunk, pl macskakonzervet, főtt húst, főtt tojást, magvakat, de semmi. Van valakinek valamilyen ötlete?

2012. szept. 28. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Találtuk?? Ha találsz egy embert az utcán azt is hazaviszed? A sün nem háziállat.
2012. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Talán azért mert nem háziállat.... -.-"

Valószínűleg fél és visszaakar menni a szabadba...

Lehet h kölykei vannak....Erre nem gondoltál?

2012. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Az a sün nem a tiéd.
2012. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha kölykei vannak akk kb most halnak éhen vagy fagynak meg...Grat...ügyes voltál...
2012. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Figyi az a sün vadállat bármennyire is a szívedhez nőt még addig engedd el ameddig életképes, és nem szereted meg. Ezek az állatok hamar elpusztulnak fogságban és nem szeretik ha emberek közt vannak. Gyerekkoromban én is hazahoztam egy sünit egy régi madárketrecbe zártam ami azért nem volt egy hű de kicsit de ugye az udvaron volt és az alja pedig ilyen parafás cucc volt, másnap reggel már sehol nem volt szépen kiásta magát. Utána 1-2 évvel később megint találtam egyet hazahoztam és már fém lemezt tettem a ketrecaljába rá fatáblát és kibéleltem azt ilyen vágott fű maradványokkal, vizet, kaját tettem be neki, 2 nappal később elpusztult és akkor bátyám megkérdezte az egyik tanárját erről és ő mondta hogy ezek ilyen állatok. Engedd el még nem késő, engedd szabadon az udvarodba tedd ki a kajáját aztán ah elmegy hát elment biztos így lesz jobb neki, de lehet visszafog menni majd mert tudja hogy ott lesz biztos kaja lehetőség. A volt barátnőm kertjébe egy egész sün család élt mert a mező mellett volt a házuk, és gyakran odajártak kajálni, nem voltak fogságba. Engedd el hidd el jobb lesz ez így!
2012. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az ötletem az, hogy engedd szabadon. Nem csodálom, hogy nem eszik, egy idegen környezetben van, távol az otthonától, a kölykeitől, akik éhesen várják haza az anyukájukat. A sünid a stresszbe és az éhségbe fog belepusztulni a szobácskádban, a kicsinyeiről nem is beszélve. Ha jót akarsz neki, minél előbb útjára engeded, és többet nem csinálsz ilyen hülyeséget...
2012. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A süniD? Neked nincs sünid, ugyanis a sün nem háziállat.

Te szó szerint elraboltad szerencsétlent az otthonából, bezártad, és most csodálkozol, hogy nem érzi jól magát.

Igen, van ötletem: vidd vissza oda, ahol "találtátok", és engedd el.

2012. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel... a sün nem háziállat, engedd szabadon.
2012. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha éjjel találtad, akkor most hagyd aludni, és este vidd vissza, oda ahol lakik.

Ha meg nappal mászkált, akkor beteg! Keress a neten egy sünis állatorvost, és vidd el hozzá.

Sajnos a szabadon élő sünik valóban védett, vadállatok! Nem tarthatod fogságban. A szobasünik másik fajhoz tartoznak, másfajta állatok. Ők a szobában érzik jól magukat, és kint pusztulnának el. A tiednek vagy doki kell, vagy az otthona a szabadban.

2012. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ti hogy képzeltétek ezt a stílust??! A kérdés az evésre vonatkozott! Ahhoz képest 1-2 válaszadót leszámítva rögtön elkezdtetek szemétkedni! Ha nem megy nektek az értelmes válaszadás, akkor inkább ne írjatok, ez a hely nem erről szól. Ha feltesznek egy kérdést, én mindig igyekszek korrekt választ írni megfelelő hangnemben és ha kell, utána is nézek. Egyébként sem örökre hoztam fel a sünit, hát ez hihetetlen...
2012. szept. 29. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!