Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek miért az a pincsi...

Szerintetek miért az a pincsi kutya fog nyerni a nyuszim helyett?

Figyelt kérdés

Van egy szavazás itt: [link]

Én a nyuszimmal indultam (csak egy van köztük), és szerintem tényleg az egyik legszebb állat közülük. De mégis az a pincsi vezet. Miért? Szerintem pont nem szép állat. És hogyan tudnék több szavazatot gyűjteni a nyuszimnak? Nincsen nyeremény, nem is az érdekel, de mindenki elolvad a nyuszimtól, aki meglátja élőben. Lehet a kép nem jó? Már nem tudom lecserélni. Hogyan szerezzek szavazatokat?



2012. nov. 19. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű az a pincsikeverék:))
2012. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tied a Blackberry nyúl?

A verseny állása szerint a bizsu 2 vezet. Nekem is nagyon tetszik a pincsi kutya. Bár a második még jobban tetszik Dodi nyakkendőben.. Imádni való kutya.

Ha szavaznék én is dodira vagy bizsura szavaznék. Hogy miért nem a nyuszira?? Mert bár szeretem a nyulakat de ez a kép egy kicsit "uncsi" Mindenkinek akinek volt valaha nyula van ilyen képe róla. Ha tudsz akkor tegyél fel inkább egy jobb képet. A mi lehet vicces is.. Az emberek szeretik az állatokat viccesnek látni vagy boldognak. A nyulad viszont csak ül mint egy szobor.. Rá néz az ember, lát egy nyulat és tovább is lapozz...

2012. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért mert ez egy elég lapos kép egy nyusziról :) aki egyébként szép nyúl de a kép nagyon lapos akárhonnan is nézem...
2012. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a nyulad nem tűnik ki a versenyzők közül. Szép nyuszi de ennyi. Nekem pl a pincsi jobban tetszik és ahogy látom evvel nem vagyok egyedül.:D
2012. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.. Azt akarod hogy a te nyulad nyerjen??

Akkor ilyen nyulas képeket tegyél ki..

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha hasonló képet raknál ki, lenne esélyed..

2012. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutyások valószínűleg kutyára, a macskatartók macskára szavaznak, stb.

Aranyos a nyuszi is, de én meg például malacpárti vagyok és a két malac közül Alfonz rögtön bejött...

2012. nov. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!