Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! Miért bántja a hím...

S. O. S! Miért bántja a hím hörim a nőstényt?

Figyelt kérdés
2hónapja vannak együtt,volt kölykük is. Eddig nem veszekedtek,de most a hím sokat bántja lányt. Meg van harapva a lába is. Viszont sokszor együtt alszanak,esznek, és nincs is gond. Akkor miért "őrül" meg néha a hím? Talán mert nem akar párzani a nőstény? Kb. 1 hónapja vitték el az előző almot. Tegyem Őket külön??? Nem szeretném ezt,de ha kell,akkor külön teszem őket.
2009. aug. 15. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

rakd külön őket míg ki nem nyírja a hím a kiscsajt:D

2hét múlva próbáld meg összeengedni őket ismét

2009. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A höri a természetben magányos állat.Szerencséd,hogy a kölyköket nem bántotta,de tedd gyorsan külön.Lehet most kezd előjönni az ösztöne.Csak párosodni rakd őket össze.
2009. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom ajánlani, amit az előttem szólók mondtak. Tedd külön! Nálunk így halt meg egy egész höricsalád.
2009. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké,külön teszem őket.Köszönöm a válaszokat.


Még egy kérdés: Akkor például most is miért alszanak együtt, és semmi baj nincs?

2009. aug. 15. 23:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és Dzsungáriai törpehörik.
2009. aug. 15. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért alszanak együtt az enyémek is együtt aludtak,de amikor nem aludtak állandóan ölték egymást.Szerintem is tedd külön.
2009. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De Ők nem ölik egymást mindig, csak valamikor összekapnak. Tegnap sem veszekedtek 1x sem! Ezért nem értem a viselkedését.
2009. aug. 17. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!