Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetek? Az anya bántja a...

Mit tehetek? Az anya bántja a kicsiket és az apát, most is a kezemben van hogy ne férhessen a kicsikhez.

Figyelt kérdés
Külön 3. helyre nem tudom rakni, és a kicsiket a héten ajándékozom el. A bántás alatt azt értem hogy a kicsiket a hátukra kényszeríti és utána a hasukat "piszkálja" és a kicsik magatehetetlenül cincognak. Ezt csinálta az apával is a szülés előtt. A kicsik már önállóan esznek, nem szopnak és pénteken lesznek 1 hó.-sak.(dzsungáriai törpehörcsög)
2011. aug. 29. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A kicsiket rakd ki egy felmosóvödörbe vagy ilyesmibe, ki fogják bírni ha úgyis nemsokára elajándékozod őket, de ha nem rakod külön akkor meg fogja ölni őket! Én is így jártam :(
2011. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Addig ideiglenesen, tedd valamibe őket. Inkább mint sebesülés legyen a vége.
2011. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, mondjuk az anya még most is a kezemben van:)
2011. aug. 29. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom kicsi a hely és az anya mármegint terhes,általában ez szokott akkor történni.
2011. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az nem lehet hogy megint mert amint megszülettek a kicsik az apát külön tettem. Most már az apát nem bántja, eggyütt alszanak szóval szerintem most volt itt az ideje hogy leválasszam a kölyköket.
2011. aug. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!