Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúlnak jó állatorvos!?...

Törpenyúlnak jó állatorvos!? Volt már valaki az Exopetnél?

Figyelt kérdés
Törpenyulasok! Olyan állatorvost keresek Budapesten, bármelyik kerületben, aki megbízható, de nem túl drága. Oltásra, vizsgálatokra, illetve ivartalanításra? Voltatok már az Exopet Állatorvosi rendelőben? Mennyire drága? (Mert azt tudom, hogy jó:)

2012. nov. 24. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Állatorvosi Egyetemet vagy a Hungarovet-et ajánlom, ott vannak a profik. Mi a Hungarovet-hez járunk, és ott nem drága, kicsit messze van a belvárostól, de megéri szerintem.
2012. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól képzett egzotikus dokik vannak ott, és jól felszerelt a rendelő. A dokik egy része az egyetemről van, és az áraikat is onnan hozták. Ki kell fizetni a sok spéci cuccot... Szóval nem lesz olcsó, de minőségi ellátást kapsz.
2012. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De én is kijárok a Hungarovetbe, akár milyen messze van. :D
2012. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És a Hungarovetnél tudnátok mondani 1-2 árat, amit már fizettetek? Szeretnék teljesebb képet kapni róla. Nem tudok nagy összegeket kifizetni, de azért jó orvoshoz szeretnék vele menni.

2012. nov. 25. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyszer kellett a patkányomnak altatás,2 röntgen, fájdalomcsillapítók és kenőcs a sebre, ez összesen volt 10 ezer.
2012. nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!