Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajtájú ez a majom...

Milyen fajtájú ez a majom vagy mi?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=yEhV8xbekRo&feature=related


milyen körülmények közt lehet tartani?


2012. nov. 26. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez vmilyen törpemaki, a lemúrok családjába tartoznak. Vadállatok! A vadonban, az őserdőkben a helyük! Állatkínzás makiféléket egy ketrecben zárva tartani! Ezek nem háziasított állatok! A macskák és kutyák már évezredek óta élnek az emberek közelében. Meg ne próbálj egy ilyet beszerezni! És a tartásuk tiltva is van... legalábbis több európai országban hála az Istennek!

De tegyük fel, hogy van felesleges egy millió forintod, hogy építtess neki egy hatalmas üvegházat, ahol esőerdei klímát teremtesz és minden feltétel adott, és meg vannak az engedélyek az állatvédőktől, akkor lehet tartani. Picit macerás. :)

2012. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor inkább hagyjuk
2012. nov. 26. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
ott van,hogy lemúr. Nem házi kedvenc.
2012. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon én még csak olyannal találkoztam, aki csuklyás majmot tartott. De szerintem az ilyen egzotikus állatokhoz kell egy csomó engedély, amit nem hiszem, hogy bárkinek kiadnak.
2012. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lajhármaki
2012. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!