Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajtájú hörcsögöt vegyek?

Milyen fajtájú hörcsögöt vegyek?

Figyelt kérdés
Dzsungáriai törpehörcsögöt, vagy szibériai aranyhörcsögöt?
2012. szept. 11. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyhörit :)
2012. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon cuki:), nekem voltak aranyhörijeim is, meg dzsungáriaiak is, egyformán volt köztük szelídebb, kezesebb és vadócabb is. Talán annyiból más a törpehöri, hogy kicsit kisebb ketrec is elég neki, vagy tágasabb a számára ugyanaz a ketrec, mint egy aranyhörcsögnek. Jah, most jut eszembe, a dzsungáriai nappal is fel-fel ébred, az enyém például kimondottan sokat van ébren napközben is.
2012. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Döntő lehet a pénz. Ha van elég akkor bármelyik lehet. Ha nincs akkor vedd figyelembe, hogy egy törpehörinek elég kisebb ketrec, aranyhörinek nagyobb kell, ugyanígy a berendezésekkel is, aranyhörinek nagyobb ház kell, nagyobb forgó, nagyobb hörcsöggömb (ha akarsz olyat is). Nekem volt mindkét fajta, mindkettő aranyos, barátságosak is ha tenyésztőtől veszed és nem állatkereskedésből.
2012. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig dzsungáriai törpehörcsögeim voltak.:) Nagyon aranyos kis állatkák, nem kerül sokba. És elég aktívak is, szeretnek a pofazacskójukba beletömni egy csomó magot.:) A döntés rajtad áll, mind a kettő nagyon aranyos.:)
2012. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem dzsungáriai törpehörcsögöm volt és van, ezért én ezt a fajtát ajánlom. :)
2012. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!