Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyenből tud inni egy patkány?

Ilyenből tud inni egy patkány?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 27. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tud de nehezen.

szerintem inkább tálat vegyél neki.

2012. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ez madáritató:)nekem a kánariaim ittak ilyenbőőől:))
2012. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez egy madáritató. Golyós önitatót vegyél neki. :)
2012. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én nem akarok golyósat, mert mind csöpög és hangos... :/
2012. nov. 27. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor patkány sem kell neked, ha annyit nem tudsz megtenni érte...
2012. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Platypus ***** válasza:
Létezik olyan fém itatótál, ami fixen rögzíthető a rácsokra. Hajlamosak belefürödni és telehordani kosszal, ezért gyakran kell pucolni, de simán isznak belőle. Nálam van golyós itató is, de a tálat használják szívesebben.
2012. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy hamutál is jó, ha nincs más, de ez a izé, hát a patkánynak nincs csőre, hogy szedje ki belőle a vizet?
2012. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igen, van egy kis hangja a golyósnak... mert te nyilván síri csendben szoktál koccintani a barátaiddal.

A patkány is sok zajt csinál (pl. mászkál, kaparászik, mókuskerékben rohangál, "cincog") ezekhez az alapzajokhoz már semmiség lenne egy golyós itató.

2012. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egyébként 3 patkányom volt egyik sem cincogott.

egyébként nem való neked patkány HA ENNYIT NEM TUDSZ MEGTENNI ÉRTE.ez alap dolog.jaj, Úristen egy nagyon picikét zörög az a golyós itató, húúh és most mi lesz.

van golyósat vagy tálat vegyél neki.de ha ennyit nem tudsz megcsinálni érte akkor a kipucolással és az etetéssel hogy boldogulnál.

nem bunkó akarok lenni de ez így van.

egy állat sok felelőséggel jár.

2012. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom milyen egy patkány mivel már régóta azokat tartok, nem értem miért baj az ha egy csendes itatót keresek amiből a patkány is rendesen tud inni... ha nem érdekelne hogy az állatnak jó legyen akkor nem tettem volna fel a kérdést hanem veszek egyet oszt használja ahogy tudja.

Ez az itató jónak tűnik, csak nálunk nincs ilyen a boltban, így nem tudom elég széles-e hogy normálisan tudjon inni belőle... de majd rendelek egyet és kipróbálom, ha kicsi lesz akkor keresek tovább. Tálba nem tudok adni neki mert beleül meg fürdik benne és utána minden vizes. Esetleg még ez van ami szélesebb és nem tud beleülni: [link]

2012. nov. 30. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!