Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lett egy nyuszim de nem...

Lett egy nyuszim de nem vagyok rá felkészülve. Tud nekem segíteni valaki hogyan tartsam?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne szóval úgy kéne, hogy aki tud segíteni az vagy gyakran figyeli ezt a kérdést, vagy adok msn-t vagy facebookot.

Ha valaki szívesen segít írjon



2012. dec. 3. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Betegséget nem kaphatsz el tőle. Ha vissza tud járni a helyére vagy kiteszel neki egy wc-t és abba teszed a bogyókat akkor szobatiszta lesz, ezt az én nyuszim szinte magától tudta rögtön. Ágyra ne engedd felugrani mert valószínűleg le fogja pisilni mert felül akarja írni a szagod:)
2012. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a nyuszi? Illetve milyen fajta?
2012. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Holland törpenyuszinak nézem blogok alapján de a koráról foggalmam sincsen hogy 1 hónapos vagy 2 éves és nem is tudom hogyan tudhatnám meg

mindíg akartam egy törpenyuszit és láttam egy embernél aki nagyon olcsón adta de trehány ember volt semmit nem mondott róla, de fülénél emelgette és levan vágva a bajsza

Mi baja lehet attól hogy nincs bajsza? És mi értelme volt levágni egyáltalán?

2012. dec. 3. 13:25
 14/14 anonim ***** válasza:

A nyul bajsza a tererzekeleshez szukseges, ha ez megszunik, akkor nekimehet mindennek.


Ittmegvalaszoltam minden kerdest, de ha kerdesed van irj privatot vagy FB/Skype es szivesen segitek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__3720058-h..

2012. dec. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!