Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy dzsungáriai törpehörcsög...

Egy dzsungáriai törpehörcsög feltud nevelni 9 kölyköt?

Figyelt kérdés

A lány hörim meglepett, szült 10 kishörcsögöt, ebből gondolom megevett egyet, mert 9 marad meg. (már 1 hetesek lassan) A fiút kivettem, mert túlbuzgó, és 2 hetente nem szeretnék kölyköket..:D Szóval azt olvastam hogy max 8 kölyköt tud felnevelni, de azt is nehezen. (mivel 8 emlője van) Félek nemfogja bírni, és vagy kishöri fog elpusztulni vagy az anya.. Mit csináljak, várjak?:S

Sajnálnám kivenni a kicsiket..Van pótanya höriknek is?:D


2009. aug. 19. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha már egy hetesek, akkor jól bírják. 2 hetesen már megfoghatod őket, és nagyjából akkor már keresgélnek kaja után is. Rakj be majd zöldségeket, azokat szeretik. Szerintem meg fog maradni mind, különben már elpusztult volna valamelyik. De az biztos, hogy nem egyforma ütemben fognak nőni, egyik nagyobb lesz, a másik kisebb.
2009. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez igaz de azért figyekj oda az anyára is,az enyémnek 7 kölyke volt mindet szépen felnevelte de azért eléggé megviselte azóta külön van a hímmel hadd pihenje ki magát:)

sok szerencsét a kicsikhez:D

2009. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is van hörim, 2 fiú,mert sajnos a szülők meghaltak:(

az anyuka 6 kölyköt nevel fel,de nagyon megviselte,és meg is halt szegénykém:( nagyon leszívták az erejét a kicsik

2009. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szegény..:(

Az enyém felnevelte mind a 9-et, és szépek lettek, arányosan nőttek, nem volt olyan amelyik kisebb volt, az anyuka is szép maradt, áttettem a fiút tőle, még mielött megszülettek, erre rá kb 1 hónapra megint szült egy almot, 7 kicsit, és őket is felnevelte. :D Nagyon király ez a kislány és szép dagi. Igaz minden nap kapott jó sok gyümit zöldséget, meg fehérjét.. szóval vigyáztam rá.:)

2009. okt. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!