Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek ajándék?

Hörcsögnek ajándék?

Figyelt kérdés
Karácsonyfát (vagy más vicces ajándékot) akarok egy hörcsögnek berakni, de milyen anyagból legyen?

2012. dec. 4. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
OMG. Hány éves vagy?
2012. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nagyon aranyos ötlet :)

Lehetne a fa műanyagból, amit nem tud elrágni, és alatta az ajándékok meg valami ennivalók lehetnének.

2012. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

:D :D

30 éves vagyok, és poénból gondoltam egy ismerős családnak, hogy a hörit ajándékoznám meg, szerintem vicces ötlet. :)

2012. dec. 4. 12:25
 4/16 A kérdező kommentje:
Sose volt hörcsögöm, ezért kérdezem, milyen anyag legyen... Szóval műanyag... Esetleg fából is jó? Azt talán tudok venni a közeli hobbiboltban. Vagy azt szétrágja? Gondolom kifesteni nem kéne. :D
2012. dec. 4. 12:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Valahol láttam karácsonyfa alakú fogkoptatót rágcsálóknak. Talán a Fressnapfban, de ebben nem vagyok biztos.


Az ötlet viszont tényleg jó. :D

2012. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs hörcsögöm, pontosan nem tudom milyen anyagból kéne. De ha elmész egy kisállatboltba, biztos segíteni fognak.
2012. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Platypus ***** válasza:
100%
Csináld gipszből, ebből vannak a bolti fogkoptatók is. Ha magokat öntesz körbe gipsszel, akkor különösen élvezni fogja a szétszedését. Sütiformát használhatsz öntőformának.
2012. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21 múltam de én hörim is mindig kap valamit. de nem fát vagy ilyesmiket, hanem egy nagy nasicsomagot :) am műanyag nem jó mert azt pont szétrágja...és nem épp egészséges neki :)
2012. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én inkább valami maradandóra gondoltam, legyen akkor fából? vagy az se jó?
2012. dec. 4. 13:40
 10/16 Platypus ***** válasza:
A fa sem lesz túl maradandó, de ártani nem árt a hörcsögnek, ha nincs rajta semmi lakk vagy ilyesmi.
2012. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!