Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ekkora ketrec elég egy...

Egy ekkora ketrec elég egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés

Régebben 2 tengerimalacot tarottam benne, akik több mint 8 évig éldegéltek boldogan ebben a lakásban. Egyébként nagyon sűrű rácsozású ketrec, egy hörcsög sem fér ki belőle, de nagyon jól szellőzik.


A méretei:

Hosszúság: 140 cm

Szélesség: 80 cm

Magasság: 120 cm


A ketrecről bővebben:

Ez egy három emeletes ketrec, melynek az emeleteit szétszedve 3 külön ketrecet kaphatunk. Nagyon biztonságos, mindegyik emelet 'teljes', leesni még egy höri sem tud róla. Van még benne 2 etető, 2 itató, 2 fa házikó, 3 falétra, és még fa játékok. Persze egy etetőt, házikót és itatót ki fogok venni.


Egy lány aranyhörcösgöt szeretnék benne tartani.


Ui: A hörcsög tartásával kapcsolatosan légy szíves ne írjatok, mivle utánanéztem könyvek formájában. (az internetben nem annyira bízok)

A válaszokat előre is köszönöm!

20/L



2012. dec. 1. 15:25
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

tartottam*

aranyhörcsögöt*

2012. dec. 1. 15:27
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Szia, a könyveknek sem lehet mindig hinni. Tudom, mondtad, de ha akarod azért segítek, és ha van facebookod linkeld, és kérdezhetsz. (privibe) A méretei megfelelnek, de nem biztos, hogy biztonságos. Kép?
2012. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De igenis biztonságos, többször teszteltük már.
2012. dec. 1. 15:32
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyébként hány éves vagy?
2012. dec. 1. 15:37
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
a méretei elég nagyok szerintem jól érezné magát benne :) csak az lehet gond ha a rácsok közti távolság nagyobb mint egy centi mert akkor kiférhet.
2012. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De mondom hogy nemfér ki rajta.
2012. dec. 1. 16:51
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha tényleg biztonságos és nem tud róla még véletlenül se lepottyanni a höri, akkor szép nagy otthon ez a számára és biztosan jól fogja érezni magát benne. Tegyél bele neki majd még mókuskereket is, aminek átmérője minimum 20 cm-es legyen. És szereti a csőrendszert is, az is legyen neki még mindenképp.


28/N

2012. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Okés, veszek neki mókuskereket, és csőrendszert is!
2012. dec. 1. 18:52
 9/19 A kérdező kommentje:
Hétfőn lehet hogy megveszem a hörikét. :)
2012. dec. 1. 18:56
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Én csőrendszer helyett inkább WC papír gurigát és kéztörlőgurigát javaslok, mert azt a karmával tudja kaparni, így kopik tőle a karma, ráadásul ha rágja, a foga is kopik, le is köti magát, szóval ne műanyagot vegyél szerintem. Ami a ketrecet illeti: egy hörcsög nagyon boldog és hosszú életet fog élni, ha ilyen nagy helyen lesz. :) Bár nekem is ekkora ketrecem lenne! Örülni fog neki a höri. :)
2012. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!