Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ketrecben tartsam a hörcsögöm...

Ketrecben tartsam a hörcsögöm vagy terráriumba? Nagyon fontos

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 20:50
 1/10 Kotya válasza:
54%
szerintem tök mind 1 amugy hogy ketrecbe van vagy terráriumban :D csak kapjon levegőt
2012. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már mindkettőben tartottam hörcsögöt. A ketrec azért jobb, mert jobban szellőzik (de könnyebben megfázik a höri!), tud benne fel-le mászkálni az emeleteken és a rácson, és nagyobb a mozgástere. Inkább ketrecet vegyél neki! De ne olyan béna műanyag csöveset, hanem egy normálisat. ;)
2012. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ketrec.
2012. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a ketrecet ajánlom, mert akkor maga a ketrec is játék neki, azon is fel tud mászni.
2012. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi de a terráriumra rács is kell nem mert a höri kimászik
2012. dec. 5. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs a terráriumban a sarkoknál, vagy az üvegnél olyan tárgy, amire fel tud állni (pl a háza), akkor valószínűleg nem fog kimászni. Persze egy rács nem árt a tetejére.
2012. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a hörcsögtől és a ketrec nagyságától függ.inkább terrárium
2012. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kombiban.


egy nagy terráriumra rakj ketrecet, aminek az alját kilyukasztottad, így van nagy lenti tere, és fel is tud menni mászkálni. a futókerék is fent van, mivel a vadonba is inkább a felszínen fut.


a mostani hörinket így tartjuk, és ő érzi magát a legjobban.

2012. dec. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a terrárium 30 cm magas minimum, akkor fölösleges rá rács. Nekem 6 év alatt egyszer sem mászott ki egyikből sem höri.
2012. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem ketrec :)
2012. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!