Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kirándulni megyünk 5 napra,...

Kirándulni megyünk 5 napra, sajnos a hörcsögeimet nem tudom kire bízni, muszáj magunkkal vinni. De hogyan? (kocsival megyünk) Nagy terráriumuk van, az nem fér el a kocsiban. Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
nem szeretnék hülyeséget írni de végül is a hörcsögök raktároznak.ha elég élelmet tennél be nekik nem lehet hogy átvészelnék azt az 5 napot?lehet hogy kocsival nagy terráriumot elvinni még húzósabb lenne.nekem is vannak de mikor elmentünk volt kire bízni az volt a szerencsém.
2009. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha más megoldás nem lesz akkor ez a verzió marad.
2009. aug. 19. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi hörcsögöd van, és mekkora kiadás lenne, de vannak direkt ilyen szállító boxok plexiből, van kis füle is. Forgácsot lehet tenni az aljába, és egy hörcsög kényelmesen elfér benne. Láttam múltkor a vonaton egy kislányt is, aki ilyenben szállította a kedvencét. Néhány napot kibírnak ilyesmiben. :)
2009. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a terráriumokat, bajos a tisztításuk, ezért tartom a hörijeimet ketrecben. Nekem emeletes ketrecem van, kis létra vezet fel rá, a ketrec tetején van egy fogantyú így bárhová el bírom vinni őket. Az emeleten van nekik egy kerék, alul pedig a forgács, víz, és egy kis ház mászókával. Ennél kisebb ketreceket is lehet venni pár ezer forintért, és akkor lehet őket szállítani bármerre.
2009. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Venni akartam olyan hordozható ketrecfélét, csak 6ezer Ft volt,ezt sajnos nem engedhetem meg magamnak. Ebben a kisvárosban pedig más nem nagyon van, de majd szétnézek még, lehet másik városban. Köszönöm a válaszokat!!
2009. aug. 20. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nincs szállítód, és nincs tőled messze,gyere el Debrecenbe, ott van, 900ft egy.
2009. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2.hozzászóló: Milyen útvonalon láttál hörcsögöt szállító lányt? hogy nézett ki? Lehet én voltam:)
2009. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol lasz kedves kérdező?
2009. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!