Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etessem az újszülött...

Mivel etessem az újszülött hörcsögeimet?

Figyelt kérdés
Aranyos hörikém a napokban szült 5 gyermeket, kettőt megevett már, a többit már nem tudta, lehet jól lakott. A picik szemmel láthatóan éhesek nagyon. Mivel etessem őket, és hogy csináljam?
2011. okt. 25. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Az újszülötteket az anyjuk kéne hogy etesse, de ezek szerinte talán nem tudja, így esélyük sincs az életben maradásra, ezért is ette meg inkább azt a kettőt is.
2011. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én emiatt vetettem véget a hörcsögözésnek. nem bírtam elviselni, hogy fölfalja a saját kölykeit.
2011. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1% esélyed van rá, hogy megmaradnak, HA találsz valami táplálékot nekik, és beléjük is tudod diktálni. Az anyjuknak adj fehérjét, nyugodt kuckót, sok kaját, vizet, és rakd vissza őket, ennél jobbat nem tudsz tenni.
2011. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a hörcsögözésnek kell véget vetni, hanem annak hogy ha kell ha nem szaporítja őket mindenki.
2011. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szaporította a frász, már bocsánat!! a gyerekem kapott egy párat ajándékba, aztán szaporodtak.

amikor a harmadik alomnál megette a kölykeit, elajándékoztam , ennyi.

ne keverjük már a szezont a fazonnal...

2011. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy sokaknál van ez hogy a hörijük megeszi a picinyeit. Az enyém nem ette meg, van vagy 8-10 picije és már ott tartanak hogy kóstolgatnak szilárd kaját is. Pedig az enyémnek ez az első terhessége, még ő is nagyon fiatal és mégis tudja mit kell csinálni, nagyon jó anyuka! Én pedig agyonra etetem őt az is igaz. :) Rengeteg fehérjét kell neki adni ilyenkor: főtt csirkehusi, főtt tojás, túró, sajt, tejföl, joghurt...stb.!! És sok lédús gyümölcs, sok saláta...stb.! Én ilyeneket adok neki és nem történt baj!!
2011. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem utolsónak igaza van. ha hiányt szenved valamilyen tápanyagból, akkor eszi meg a kölyköket. lehet a fehérjedús étrendet a vemhesség alatt már el kéne kezdeni.
2011. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

20:06-os vagyok:

És szemmel láthatóan imádja a picinyeit az én anyahörcsögöm. Mindig gondoskodik róluk. Ha elkóborolnak óvatosan megfogja őket és visszaviszi a helyükre. Még ma volt szerencsém olyat is megtapasztalni, hogy amikor visszatette a helyére az elkóborolt kishörit még utána meg is nyalogatta, tisztogatta őt!!

2011. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
5-ös válaszoló, az hogy egynél többet raknak egy helyre, az egyenlő a szaporítással.
2020. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!