Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam a hörcsögeim...

Hogyan szoktassam a hörcsögeimet egybe?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Van 2 lány hörcsögöm egy szürke , és egy fehér , karácsony fele lesznek 1 évesek . Hogyan szoktassam őket egybe ? Mert , ha egy ketrecbe teszem ,akkor kergetik egymást! és nem tudom hogy miért!

A válaszokat előre is köszii :D


2011. nov. 6. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsög magányos állat! Nekem is van kettő, testvérek de még sem férnek össze. Ivarérettség után a saját testvérét is megöli. Nekem is a végén már verekedtek, aztán külön tettem őket. Ha nem akarod, hogy megöljék egymást vagy súlyosan megsérüljenek, hagyd külön őket. Együtt úgy sem lesz nyugtuk. Üdv.
2011. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi !!! :D hát sajnos ..
2011. nov. 6. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vérfürdőt látni, válaszd szét őket külön ketrecbe. Tapasztalat!

A hörcsög egyedül érzi jól magát.

Nekem még csak 3 hetesek a testvér hörik, de már most is megsebesítették egymást több helyen, így igyekszem őket elkülöníteni.

2011. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!