Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mit csináljak? Hogyan...

Most mit csináljak? Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Most nyaralni vagyok.És hívott nővérem,és a fiúja h megszülettek a tengerimalacaim:DD annyira örülök.

27-én megyek haza.és nagyon kicsi akváriumom van,3 van de nagyon kicsi.és nem tudom hogy mikor kezdenek el tüzelni,hány naposan.és hogy mikor válnak ivaretté.


több kérdésem is lenne,de irjátok oda a számot,hogy meglyikhez írjátok a választ! köszii:)

bunkóságokat ne írjatok.előre ezt is köszi.


1.Mit jelent hogy ivaretté válnak a tengerimalacok?

2.Mennyibe kerülhet egy nagy akvárium?

3.Hány naposan vegyem el a kismalacokat,az anyjuktól?(vagyis hát amelyik fiú,azt külön teszem)!

4.Mikor kezdenek el tüzelni?(nőstény,hím)!

5.Hogyan etessem az árva malacokat?



(köszii mindekinek))!


2009. aug. 19. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az ivarérett mikor képes a gyereknemzésre

A nagy akváriumról eggyeztetnék mert van 1 100 literesem amit ien tengerimalacnevelésre lehet tartani ha veszprém vagy fejér megye fele laksz vagy el tudsz jönni érte akkor odaadom mer nekem nem kell! a többire nem tok válaszolni mer nem tartok tengerimalacot :D

2009. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

csak arra válaszolnék amelyikre biztosan tudom a választ

1-a hímnél azt hogy nemzőképes a nősténynél hogy lehetnek kicsinyei

3-valahol olvass utána hogy mikor lesznek ivarérettek ha megvan akkor az is mikor kell őket különrakni

biztosra ennyit tudok írni:)

2009. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszi..

1 válaszolónak...

mennyiért adod el?

am Jász-Nagykun szolnok megyáben lakok:(

2009. aug. 19. 21:43
 4/15 anonim ***** válasza:

1. A malacok akkor válnak ivaréretté, amikor késpesek utódok nemzésére. Ez nem azt jelenti, hogy elég érettek hozzá, sőt jó eséllyel belepusztul a nőstény malac a szülésbe.

2. Szerintem 5-6 ezerből kijön

3. 4 hetes koruk előtt valamivel

4. 4 hetes koruktól már ivarérettek, a hímek befedezhetik a testvéreiket vagy akár az anyjukat is

5. Mit értesz az alatt, hogy árva? Ha az elválasztott malacokra gondolsz, akkor ugyanazzal, mint amivel a felnőtt malacaidat. Nagyon fontos, hogy szoptatás alatt a nősténynek nagyon sok gyümölcsöt, zöldséget, szénát, vizet biztosítsatok.

2009. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha eljössz érte a tied ingyen de halakat ne tegyél bele mer meg van pattanva és nem bírja el a 100 l vizet. de én nem tudok szállítani mer 14 vagyok ha eljössz érte mondom tiéd lehet ingyen mer most akartuk kidobni. ha sikerül megoldani azért írj :)
2009. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

milyen nagy? :O tudnál egy képet küldeni?

én is 14 vagyok:DD

2009. aug. 20. 12:01
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2009. aug. 20. 12:01
 8/15 anonim ***** válasza:
75 x 40 x 35 asszem
2009. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teheted akkor inkább vegyél egy ketrecet! Jobb a malackának is és sokkal szellősebb is! 4. hét körül kéne kivenni a fiút az anyától. Amúgy árván maradtak a malackák? itt mindenről olvashatsz: [link]
2009. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

csak nem tudom mikor menjek el érte,mert tudod apum miatt függ!! de amúgy jó lenne az a akvárium!


utolsó válaszoló.köszi az oldalt

2009. aug. 20. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!