Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt szeretnék venni de...

Hörcsögöt szeretnék venni de nem tudom hogyan kezdjem. Szeretnék egy önitatót és egy etetőt mennyibe kerülne? Mennyibe kerül egy höri wc? és mennyi a forgács?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az önitató kb.300-500 ft (de van drágább).Én tálban adom nekik a kaját höri wc-t én 1200-ért láttam valamelyik oldalon,a forgács van 180-ért is de van 800-ért is,én illatosítottat szoktam venni az 350 körül van.
2011. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az önitató párszáz forint, a wc és az etetőtál tök felesleges. Szeretik a kaját a forgács közül kiszedegetni, keresgélni,és majd magának kiszemel egy pisilősarkot is.
2011. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

19:31-es vagyok

én olyan ketrecet vettem amiben volt önitató,tál,és még e cuki kis emelet amiben egy fekvő hely volt! 4000ft körül volt a corában!

2011. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz körül vaterán és teszveszen, meg egyéb aukciós vagy csak simán eladós oldalakon. Újonnan is beszerezhetsz dolgokat ezekről a helyekről olcsóbban, mint egy állatkereskedésben!

Nem akarok beleszólni, de ha hörcsögöt szeretnél, akkor nem az itatónál és az etetőnél kellene elkezdeni :) Ha ebben kell a segítség, akkor így kérdezd és segítünk :)

2011. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!