Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Néztem hörcsögnek süti recepte...

Néztem hörcsögnek süti receptet valaki már kipróbálta? Ehetnek hörcsög sütiket?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 6. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a hörcsögöt boldoggá tenné a süti. Az állatokat a természetes és változatos táplálékkal teheted boldoggá, egészségessé.
2012. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak szeretném meglepni őket karácsonyra valamivel csak nem tudom mivel ezért gondoltam ilyenre
2012. dec. 6. 18:23
 3/6 Platypus ***** válasza:
A hörcsögsüti lényege, hogy hörcsögök számára egészséges és finom alapanyagokból készül. A hörcsög megvan nélküle is, de egyes gazdik fontosnak érzik, hogy finomságokkal kedveskedjenek, és ezért találták ki ezeket a recepteket. Az emberek számára készült édességek egészségtelenek egy hörcsögnek(általában embernek is), de ezek a receptek rendben vannak egy-két kivétellel. A cukros receptek felejtősek, a többi oké.
2012. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én konkrétan az elsőre gondoltam amibe csak gabonapehetly és alma meg liszt kell ,de liszt az nem árt nekik?
2012. dec. 7. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék nekik lisztes dolgokat... :/ Inkább vegyél nekik valami olyan kaját, amit máskor nem szoktak kapni. Vagy ha van kandallótok, csinálj nekik almaszirmokat! Nálam nagyon bejött. :)
2012. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nincs
2012. dec. 7. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!