Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez így jó a hörcsögömnek?

Ez így jó a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés

Szerintetek mindent meg tudok adni a hörcsögömnek?

Étel:Versele-Laga magkeverék,minden nap egy kis alma(néha kerti fű,széna)

Etető: [link]

Itató:Golyós önitató(olyan,mint ami a ketrec képénél van)

Ketrec: [link]

Ház: [link]

Mókuskerék: [link]

Játékok:Van egy saját készítésű alagutja a ketrecében,és 2 rágófája

Alom:Forgács

Amúgy a 9 hetes Szíriai aranyhörcsög


2012. dec. 7. 14:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha igen,mi kell még neki?
2012. dec. 7. 14:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Így elsőre nagyjából minden okésnak hangzik. Azért a ketrec pontos méretét még megadhatnád, de látva, hogy amit lehet, megadsz neki, biztos megfelelő méretű. :)
2012. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szélesség:26cm

Hosszúság:43cm

Magasság:21cm

Hörcsöglabda kell,vagy fölösleges?

2012. dec. 7. 14:50
 4/12 anonim válasza:
Szerintem hörcsöglabda felesleges, viszont engedd ki legalább esténként egyet szaladni a lakásban. A lyukakat, olyan helyeket, ahova bebújhat, eltűnhet, azt barikádozd el :)
2012. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen,ki szoktam.:)

A ketrec elég nagy?:O

2012. dec. 7. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:

A ketrec lehetne nagyobb is, de ha nincs más, akkor jó lesz. Sokat legyen kinn veled a szobában, és akkor nem gond.


A hörcsöglabda meg szerintem is felesleges, én speciel egy kicsit kínzásnak tartom. Elég neki mozgásra a kerék, azt akkor használja, amikor csak akarja. :)

2012. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz egy emelet a ketrecbe, sokkal több helye lenne mászkálni.
2012. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma kapott "sarokvécét" is,meg hörcsöglabdát is(lehet belőle mókuskereket is csinálni!!:D).Kivettük,letettük a labda elé,egyből belemászott,egy darabig csak állt,tisztálkodott,de utána rájött hogy ha megy,akkor gurul,és nagyon tetszett neki(idáig nyitva volt az egyik ajtaja,hogya nem tetszik neki ki tudjon jönni.Nos,ez nem így történt).Később ráraktuk a másik ajtót is,és körbejárta vele a lakást.Nagyon cuki volt.:D Tetszik neki.:)
2012. dec. 8. 11:27
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja,igen,erre elfelejtettem válaszolni:

Igen,lehet hogy kicsi a ketrece,de van mókuskereke,és ezenkívűl 3 játék a lakhelyén,+ rengeteget foglalkozunk vele,és így hogy itt van a hörcsöglabda még többet fut,remélem ez így elég neki,nem?:O

2012. dec. 8. 11:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Lefotózzam a ketrecét,és láthatjátok h minden jó-e?
2012. dec. 8. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!