Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek milyen hörcsög...

Szerintetek milyen hörcsög ideális gyerekhez? (fajtára gondolok)

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hány éves gyereknek szeretnéd. Én 10 évesen kaptam az elsőt, de ha a gyereknek nincs felelősségérzete, inkább várd meg, míg 12-14 éves lesz! Nekem dzsungáriai törpehörcsögeim vannak, de az aranyhörcsög lehet, hogy gyereknek ideálisabb, mert nagyobb a dzsunginál.
2012. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak gondolkodsz a háziállaton, akkor inkább tengerimalacot vegyél a gyerekeknek. Sokkal jobban meg lehet fogni, édes hangokat ad ki, egyértelműbben látható rajta, ha beteg, orvos is jobban tudja kezelni, és kevésbé harapós. Ugyanis a hörcsögöknél szerencse kell ahhoz, hogy ne legyen harapós az, akit megveszel.
2012. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyésztőtől veszed, nem pedig állatkereskedésből, akkor nem lesz harapós, hanem kézhez lesz szoktatva. De kis ügyességgel a harapós hörcsög is megszelídül.


Egyébként ha nagyon fiatal a gyerek, én is az aranyhörcsögöt ajánlom.

2012. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ügyességgel? Aha, persze. Akkor te még nem botlottál olyan hörcsögbe, aki totálisan vad volt.
2012. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Plüsshörcsög a legideálisabb. Húgomnak legalábbis, mert a törpehörcsögét még etetni sem szokta... megfogni meg nem is meri, pedig nem harap, tenyésztőtől van. Húgom akarta, már 13 éves, de... áh, neki még plüss sem való. :X

Amúgy ha nem ilyen gyerekről van szó, mármint nem egész nap fészbúkozó, számítógépen játszó kocka, akkor aranyhörcsöggel érdemes próbálkozni, mert azt könnyebb megfogni, nagyobb.

2012. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!