Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Használhatok Hörcsöglabdát?

Használhatok Hörcsöglabdát?

Figyelt kérdés
6törpehörim van, és szeretnék nekik venni hörcsöglabdát, de olyat hallottam, hogy ettől meghalnak. Mi az igazság?
2009. aug. 20. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

én azt hallottam hogy állitolag nem tudnak vele megállni és tök állatkinzás az egész. De sztem beleedződne a höri, de itt a baj azzal van , hogy 6(!) hörid van:D mindegyiknek veszel? amugy együtt vannak? mert ha tesók is, hamar d.ugni fognak és 100 kishöri hullik öledbe:D


Nem hinném hogy a labdátol meghalnának...


Sansenoy

2009. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem úgy vannak a hörik,hogy egy hím, egy nőstény, a két kölykük, és két "idegen" vérvonaló hörcsike. De nincsenek együtt, mivel tenyésztem őket, és épp pihentetésen vannak, illetve aki nem, az még túl fiatal.

Köszönöm válaszod.

2009. aug. 20. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én hörim meg tud állni.
2009. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt hörcsögöm volt ilyen labdája és ő megtudott állni.Ő mondjuk aranyhörcsög volt.A válasz:NEM fog meghalni tőle:)
2009. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2009. aug. 20. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én hörcsiimnek is van labdájuk és imádják!És nem fog meghalni !!
2009. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!