Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Eltünt a hörcsögöm! Mit...

SOS! Eltünt a hörcsögöm! Mit csináljak? Hová tűnhetett? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
2 hónapja született és amikor megkaptuk kicsi volt és kimászott a ketrecéből. Mostmár nagyon megnőtt, gondoltuk ugysem mászik ki belőle. 1 napig nem is volt gond, de amikor ma hazajöttem a suliból ki akartam venni de nem találtam. Az ajtó be volt zárva de mindenhol megnéztem és sehol nincs. Mit csináljak? Olyanok válaszoljanak akik voltak hasonló esetben velem!
2012. dec. 10. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Két hörcsögöm is volt, mindkettő megakart lógni, az egyik bebújt a nagyszoba szekrénysora alá, bement hátul, és addig nem is tudtuk holvan, míg nem kezdett kapirgálni meg rágni valamit, akkor elhúztuk a szekrényt, és ott volt


A másik nem jutott messze de aa hűtő alá menekült, és félnapig ki nem jött


Javaslom kaját, rakjatok ki ahová érzitek betud kúszni, és idővel előjön, ha elmondásod szerint a lakás csukva volt

20/F

2012. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szekrény háta mögött, ha a kád alá be tud menni, ott is megnézni.Mosógép mögött, WC háta mögött. Bármilyen rés, amire úgy gondolod, á, nem fér be.
2012. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik szekrény alatt lesz szerintem, habár az én hörim a levetett zoknimba bújt bele,amikor megszökött,úgyhogy ez sem kizárt:)))
2012. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig szekrény mögé ment be. :)
2012. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes kommentelőnek, és most megyek keresni :)!!
2012. dec. 10. 16:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2012. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

meglett?

ha nem sikerült megfogni, pár befogási tipp.


légy hangtalan, ne mozogj, így könnyebb meghallani a hörit, ha valahol tesz-vesz.


(nem szakadós) madzagra köss valamit, amit szeret, és ha bekapja, valószínű úgy fog ragaszkodni hozzá, hogy kihúzhatod.

másik: csövekbe imádnak belemászni, ha leraksz csövet, és meglátja valószínű belemegy, és úgy már könnyebb megfogni.


egyszer amúgy egyik hörink felmászott a szekrény tetejére (már nem emlékszem, hogy szedtük le)

2012. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ja, meg a szekrények tologatásával vigyázz!

(mi egyszer majdnem rátoltuk az ágyat az egyik hörcsire, mert ilyen süppedős alja volt).

2012. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a konyhába is be tudott jutni, mert nyitva volt az ajtó, akkor ott lesz, az biztos, mert oda megy, ahol kajaszag van.
2012. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezzel a módszerrel könnyen megfoghatod. Bár nem tudom, miért chipset írtak a vonalzóra, inkább egy kis darabka sajtot tegyél rá! Remélem, meglesz. :)

2012. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!