Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert nem szelidul meg a...

Miert nem szelidul meg a masik tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Van 2 fiu malacom.Egy Abesszin (Gizmo) es egy rovid simaszoru (Boci). Gizmot egy hettel elobb vettem meg,es lattam hogy kell neki tars,de csak egy hettel utannna birtam megvenni Bocit.Namost...azon az egy heten nagyon aranyos volt,simogattam,kivettem,beszeltem hozza stb,mar nem is annyira felt. Miutan megvettem Bocit egy idejig o is felt meg minden de mar kb 2 honapja nalam vannak,Boci mikor meghalja a hangom nyuszit(udvozol),nem fut el mikor simogatom,kinyujtozkodik,nem harap,tok aranyos. Gizmo meg rogton beszalad a hazaba,ha meg nem bujik el akkor meg mikor a hatat simogatom elkezd dobalozni,nagyokat ugrallni.Mintha azt hinne hogy ragadozo vagyok.Pedig ismer meg minden.Ha haljak a zacsko zorejet tudjak h kaja lesz. Es nem tudom hogyan szeliditsem meg.Ugyanugy banok a kettovel,de Gizmot egyszeruen nem birom megnyugtatni meg akkor sem ha bebugyolalom vagy valami..HELP :/

2012. dec. 14. 12:49
 1/2 anonim válasza:
Talán az se jó neki, hogy ott van egy másik fiú mellette... Vagy lehet, hogy beteg. Legalábbis a saját tapasztalatomból indulok ki, az én fiú tengerimalacom is így viselkedett, ugrándozott,nem lehetett hozzá érni,stb..Rá nem sokra elpusztult..Próbáld meg egy hétre külön tartani őket,és addig foglalkozz többet Gizmóval, ha így se látsz változást és furcsán viselkedik, jobb lenne ha állatorvos nézné meg.Nem normális dolog ha egy tengerimalac ugrál ha hozzá érnek,vagy rángatózik,stb. (Az én tapasztalataimból indultam ki) Sok sikert hozzá(juk) :)
2012. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyan ugy ugrandozik mint Boci.Ha simizem a fejet azt bezzeg elvezi,egyet gondol es rohan is tovabb...nemhiszem hogy beteg...Egesz nap csak jatszanak.Ha kiveszem valamelyiket a masik rogton sikitozik,hogy ne vigyem el a baratjat...Vannak kulon szemelyisegek a malacoknal is ugy latszik.
2012. dec. 15. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!