Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörit és a törpenyulat...

A hörit és a törpenyulat lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Persze nem egy ketrecben csak ki lehetne őket egyszerre engedni a ketrecből egy szobában?

#együtt #nyúl #törpenyúl #tartás.hörcsög
2012. dec. 17. 17:56
 1/10 A kérdező kommentje:
És csincsilla tengerimalac?
2012. dec. 17. 18:13
 2/10 anonim ***** válasza:

nem,egyiket sem, tök más kell nekik, mást kell enniük és más az életritmusuk. Mellesleg a hörcsögöt egyedül kell, a nyulat is a legjobb egyedül, a csincsillából meg kettő kell.

mindegy, semmiképp semmilyen kombinációban nem lehet ezt a hármat együtt.

2012. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán a törpenyúl és a tengerimalac még mehet egy ketrecbe. De tengeri malacból is kettő kell.
2012. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
DE nem egy ketrecben gondoltam hanem hogy ki lehet-e őket egyszerre engedni a szobában?
2012. dec. 18. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ki, a hörit nem biztos, de a többit igen:)
2012. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én inkább elkerítettem a hörit egy másik helyre, nehogy megrúgja a nyúl.Megszokták szaglászni egymást, nem hiszem hogy képes lenne a nyuszi bántani. De nehogy megrúgja amikor elfordul és nem látja hogy ott van a hörcsög. Szerintem jobb külön, a hörcsögöknek nem kell annyi kint lét. Az én nyulam 4 órát is ki van engedve egy nap, viszont a hörcsögöm meg kb. egy fél órára.
2012. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, ki lehet. A lényeg, hogy külön ketrec, mert nem értik egymás "nyelvét". Amúgy meg az első butaságot írt, a nyúl társas lény, az egyedül tartása nem fajspecifikus.
2012. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem, mármint két bakot nem tudsz együtt tartani, a bak és a nőstény szintén nem jó páros, egyrészt a vemhesülés miatt, másrészt meg maximum akkor maradnak meg egymással ha kiskoruktól együtt vannak, van heteket fordítassz az összeszoktatásra. A vemhes nőstény nem marad meg a bakkal, az ivaros nőstény pedig ezerrel védi a területét, két nőstényt szintén elég nehéz, mert vagy jól meg lesznek vagy nem, akkor is lehet hogy balhéznak ha egész pici koruk óta együtt vannak. A nyulak jobban el vannak egyedül. Ivartalanítva lehet hogy ellennének együtt is, de azt nem próbáltam.
2012. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálam nem volt semmi gond, mikor együtt kiengedtem a nyulat és a hörcsögöt. Konkrétan egyáltalán nem foglalkoztak egymással. Bár az én nyulam a macskákra is tesz magasról :)
2013. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugottan kiengedheted őket együtt én is kiszoktam a törpenyulamat és a TEKNŐSŐMET és nagyonis bírják egymást.
2013. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!