Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Só-liszt gyurmából lehet jó...

Só-liszt gyurmából lehet jó házat készíteni egy dzsungáriai törpehörinek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy só-liszt gyurmából megfelelő házat tudok neki építeni?
2009. aug. 23. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Felszívja a pisit, nem jó ötlet. Pár száz forintért jó minőségű fa házikót veszel neki.
2009. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem javasolnám, a hörcsögök szeretik rágni a házukat, és biztosan nem egészséges, ha só-liszt gyurmát esznek.
2009. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megenné. Komolyan. Rágcsálná, és marhára nem lenne jó neki. A legolcsóbb az, (mi is így csináltuk) ha veszel egy kókuszdiót, kettévágod, és kis lyukat vágsz rá, egy félkört, ahol be tud menni. Nagyon szerették a mieink.
2009. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek (4 db, és külön laknak) agyagcserépből van a háza. Kalapáccsal egy bejáratot ütöttem rá, és kész. Sosem kóstolták meg, nem rágták - csak a papírhengert, amit kaptak. A pisit felszívná a ház, de nem oda pisilnak, hanem a ketrec egy általuk választott sarkába. Az egyiknek van műanyag háza, mind a kettőt választhatná, de ő is cserépben lakik inkább. Vattával kibélelik, az egyik a papírhenger darabkáit is bélelésre használja. És nagyon boldogok. Szerintem a só-liszt gyurmától sem lenne semmi bajuk.
2009. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A cserepet persze hogy nem rágják, mert nem tudják. Biztos megpróbálták, a hörik mindent megpróbálnak megrágni, aztán ha nem megy, békén hagyják.
2009. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
meg ha csak elkezdik nyalogatni, akkor is egy csomó sót vesz magához->leköti a vizet bla-bla-bla. inkább ne. az én hörcsögömnek kerámiából van káposztája és imádja. egész nap benn alszik.:) nem volt drága, és azt biztos nem rágja szét. :)
2009. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is olyan hörcsögöm van!!Neki fa háza van!!De ha van legod abból is építhetsz!!Én láttam már olyat,aki legoból csinálta meg a házát a höriének!!De egy plusz tipp.én nekik wc papír gurigát raktam játéknak!!mert azon át bujdosni is tudnak és fogkoptatónak is jó.Az én hörieim rágtak belőle pár kozkát és kibélelték vele a házukat!!
2009. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk legoból épitettem is tökéletes. Nehogy só-liszt gyurma házat

rakj be neki, mert beteg lesz.

2014. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!