Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akarok venni egy hörit, és...

Akarok venni egy hörit, és találtam itthon egy huszon akárhány literes akváriumot, az jó lesz neki, hogy ne kelljen azért is pénzt kiadnom?

Figyelt kérdés
Meg amúgy mennyibe kerül 1 hörcsög kb?
2009. aug. 23. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
kb 800-1000 ft körül van, vagy kevesebb. De ez attól függ milyet szeretnél, mert hörcsögből is több féle van.
2009. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát csak akkor tarts állatot, ha van is rá pénzed. Ha beteg lesz a hörcsögöd, őt is kell állatorvoshoz vinni. Amúgy elég lesz neki az az akvárium, foglalkozz vele sokat. Az ára meg a fajtától függ, ahogy írta az előttem válaszoló.

Sok boldogságot :)

2009. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

értem!


az akvárium elég lesz neki a huszon akárhání literes?

2009. aug. 23. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jo lesz, csinalj valami racsot a tetejere hogy ne tudjon meglepni mert csodakra kepesek :)

Meg rakj bele neki vlami kis kecot meg ha befer mokuskereket had nyomuljon.

Ha a mokuskerek nem fer be ugy ertem nem lesz tole eleg helye rakd be neki idonkent had treningezzen kicsit.

Orakig kepesek hajtani, kell nekik a mozgas ;)

2009. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!
2009. aug. 23. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen hörit szeretnél? Törpét vagy aranyhörit?

Nekem van jelenleg 4db 3 hónapos dzsungáriaim,előjegyezhetőek. Nagyon olcsón adom őket. 3fehér,1vadas.

2009. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!