Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Érdemes lenne? Milyen fajta...

Érdemes lenne? Milyen fajta hörit vegyek? Ketrecet vagy akváriumot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék hörit ..régebben volt de nem szaporodtak mert két lányt adott az eladó..-.- arra gondoltam hogy most veszek megint és akkor már szaporithatnám őket..milyen fajtát érdemes venni? és megveszik egyáltalán tőlem? ha igen mennyiért? jah és a ketrecet vagy ezt az akvárium féleséget mennyiért vehetek?
2010. febr. 15. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább hobbi gyanánt vedd mert nem érdemes szaporítani őket!:D
2010. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát mostanábban sokkal keresetteb a dzsungáriai törpehörcsög de én őket nem annyira ajánlom (lehet le pontozni de ez az én véleményem)nekem volt mind2 arany és meg törpe is és az arany sztem sokkal jobb

vmi különleges színűt tenyésztőtől vegyél!! (az biztosabb és biztos h nem két lányt veszel)ha különleges a színe akk keresettebb leszel csinálj honlapot és hirdesd ott az állataidat

de egyszerre ne legyen több5 nél és soha senkinek ne adj el több mint3mat mert akk kígyó eleség lesz belőlük


ketrec egyértelmő sztem mászkálhatnak , dió vagy vmi gyümöülcs fa ágát a rácsokhoz tudod illeszteni vagy a petneten jó föggű alagutakat lehet venni egyszó mint száz a ketrecet jobban kitudod használni jobban szellőzik is.Ajánlom h egyszerre több ketreced legyen és egy üveg terráiumod a több ktrec azért kell 8gondolom olvastad) h csak párzási időben viselik el egymást meg ha már a kölykök is nagyok az anyja nem hajlandó megtűrni.

Az üveg terrárium pedig azért kell mert az anya abban fial meg és a kölykök ott nevelkednek amíg elég idősek nem lesznek mert ott védettebek , nem tudnak kimászni a rácsok közt

sok jó tanácsom lenne de így is túl hosszú lett a szöveg

írj privit ha pár jó tanácsot akarsz csak írd meg pls h ki vagy :)

2010. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2002es vok azut elfelejtettem leírni h az arany sztem miben jobb:

*sokkal barátságosabbak

*nem annyira félénkek

*"jobban" meglehet fogni őket

*sokkal lomháBBAK , nyugodtabbak

*sokkal cukibbak sztem

* a törpék fürgék nehezebb megfogni harapósabbak stb..


SENKIT sem akartam megbántani de ez az én tapasztalatom lehet h másnál máshogy van de ez van nálam ez volt /van

2010. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Túlkínálat van törpehöriből, mi egy jelképes összegért (2-300 Ft-ért)veszünk át egy almot.

Törpehöri aranyos, pici, vicces hangokat ad ki magából, de nagyon rövid életű :( És nagyon gyors! :D

Az aranyhöri nagyobb, "hörcsögösebb" jobban megtudod szelidíteni.

Inkább ketrecet vegyél neki, a drótot tudja rágni,tud rajta mászni stb.Akvárium is jó neki, de akkor sok rágni valót kell neki beadni (faág,koptatók stb)

2010. febr. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem az aranyhörcsög a kedvencem.

Az akváriumból pedig (nálam) mindig meglógtak. Naponta keresgettem őket a lakásban! Ha elég magas a testükhöz képest akkor szerintem az is megfelelő. A ketrecnél vigyázni kell, hogy a rácsok között át ne férjen a feje, mert ugye nagyon össze tud lapulni.

2010. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1.Aranyhörcsögöt vegyél!

MERT édibb,szelídebb mint bármelymásik hörifajta.

2.Igen megveszik!

MERT nagyon aranyosak tőlem is elkapkodták,500-700Ft-ért.

3.Ketrecet vegyél!

MERT én is ma vettem a hörimnek egy 45*30cm-est 4000ft-ért és benne volt önitató, tálka, mókuskerék, házikó, házikóba való gyapjú a Lurdy házban az állatkereskedésben.

2010. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fajtában nem tudok mit mondani, csak törpehörim volt, de elég harapós. De mindenképpen a ketrecet ajánlom mert tud rajta mászkálni és nehezebben szökik meg belőle.
2010. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tudom hogy 8 éves a kérdés, de bárki, aki ezt olvassa : aranyhörcsögnek MINIMUM 80x50 cm-es hely kell, de ez is kicsi, inkább 100x50 cm. TÖrpehörinek MINIMUM 60x50 de nekik is nagyobb kéne, inkább 80x50.
2018. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!