Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Élő táplálék nélkül elpusztulh...

Élő táplálék nélkül elpusztulhat a házisünöm, vagy depressziós lehet?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok,most kezdtem... Van egy 8hetes sünim ,aki idáig kapott nagyon ritkán hetente egyszer egy kanál élőtáplálékot.Most a szüleimnél él,koleszos életem révén. Nem rég megtudtam, hogy nem adnak neki egyáltalán lisztkukacot,mert undorító... Eladni nem akarják mert a szivükhőz nőtt a kicsi, és nem hajlandóak alkudni...A süni teljesen boldog,aktív,ugyanúgy futkos,játszik,szeret minket...:) Lehet valami baja hosszú távon?:) Úgyértem depressziós lehet, vagy elpusztulhat ez végett?

2012. dec. 23. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztelt előző.:) Láttam azt a kérdést, de szerintem ha jól megfigyeled nem ugyanaz a kérdés:) Pláne hogy írtam történetet is.:) Én kimondottan arra kérdeztem hogy elpusztul-e vagy depressziós lesz-e:)
2012. dec. 28. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk volt 2 mentett sününk,lakásban.Igaz,hogy ők közönséges sünök voltak.Úgy megszelídültek,hogy nem lehetett már elengedni őket,nálunk maradtak.

Egyikük vagy 5 év múlva nagyon beteg lett,kiderült,hogy szájrákos.

Az orvosok szerint az volt a baj,hogy nem kapott élő rovarfélét.

2013. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!