Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel közeleg a Karácsony...

Mivel közeleg a Karácsony azért még az állatokat se szabad elfelejtenünk. Ezért azt gondoltam hogy a hörcsögömnek kéne valamit készíteni. De mit?

Figyelt kérdés

#karácsony #adjak a #hörcsögömnek
2012. dec. 23. 17:33
 1/6 K.J válasza:
100%
Készíts neki egy új kis tálat és szórd tele magokkal :D
2012. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 schocko ***** válasza:
81%
Kérdezd meg tőle mit szeretne.
2012. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy-egy fogkoptatót vettem mindegyiknek, mert az elfogyott. Tavaly csináltam nekik fákból mászkálókat, ilyet ( [link] Több órás munka volt, mire kifúrtam, meg 10 cm-es darabokra vágtam őket, de nagyon szeretik. :) Vegyél neki esetleg egy nagyobb helyet, ha úgy érzed, hogy kicsi neki a ketrec/terrárium. Vagy kapjon egy új házat, ilyesmi. Vagy valami olyat, ami nincs neki, de használná, ha lenne.
2012. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a kaját karácsonyfa/szív/harang...stb. alakúra tedd ki. (pl szotyikból kiraksz egy csillagot, vagy ilyesmi)

szép odút készíthetsz vagy tehetsz be neki, valami karácsonyi teásdobozból, szép zsepipapíros dobozból, vagy bögréből.

alagútrendszer vécépapírgurigákból.



Csokit, fenyőágat semmikép nem adj neki, mert az mérgező nekik!

2012. dec. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mit adtál neki?
2012. dec. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy vegyél neki pl.: egy futógömböt és adj neki valami finomságot, amit nagyon szeret.
2014. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!