Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fázik meg a házinyuszi,...

Nem fázik meg a házinyuszi, ha kint tartjuk a szabadba ketrecbe?

Figyelt kérdés
Jobban szeret kint lenni, mint bent? Vagy attól függ mit szok meg?
2009. aug. 24. 11:28
 1/3 anonim válasza:
Szia!Nekem is van házi nyuszim és imád kint lenni.Szerintem nyáron jobb a hűvösben, és akkor is kint lehet még ha nincs annyira hideg, de Te tudod hogy mikor van olyan idő hogy jobb ha inkább bent van.Remélem tudtam segíteni.:)
2009. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megszokja kint is. A vadnyulakat sem engedik be a házba. Azért van bundája.
2009. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ajánlanám, hogy legalább két oldalról zárt ketrecben legyen, hogy mindig találjon szélmentes zugot meg ne érje állandó napsütés, eső. Még télen is kint maradhat, bár akkor körülményes az ivóvizéről gondoskodni. Nyáron pedig a szúnyogok által terjesztett myxomatózis jelent rá kockázatot, ha a kinti tartás mellett döntetek akkor minden koratavasszal be kellene oltani. (pl. myxovac)
2009. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!