Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kikopaszodott a nyuszim?

Kikopaszodott a nyuszim?

Figyelt kérdés
Elmentem pár napra, és most hogy visszajöttem vettem észre, hogy az egyik nyulam homloka szó szerint megkopaszodott. Van esetleg valami ötletetek hogy ez mitől lehet?

2012. dec. 29. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Bőrbetegségtől. Tessék elvinni állatorvoshoz! Ajánlom a budapesti Állatorvosi Egyetemet.
2012. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elviszem:) De addig? meg melyiktől? gomba, vagy atka vagy hasonló? Eddig semmi baja nem volt, elmentem, anyám vigyázott rájuk, ma belépem és majdnem kifordultam az ajtón úgy megijedtem, mire ő közölte, hogy nem vette észre. az istenért a nyúl KOPASZ. hogy lehet ezt nem észrevenni? minden nap felhívtam megkérdezni jól vannak e a nyulak... áh teljesen kivagyok.... ÉS semmi konkrétat nem találok, amire illenének a tünetek
2012. dec. 29. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha többen vannak, akkor nagy eséllyel a másik is csinálhatta, mert nem volt elég helyük. De esélyes egy kis bőrbetegség is. Én is mindenképp állatorvoshoz vinném.
2012. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a másik csinálta, ahhoz túl nagy a folt, maximum úgy ha hagyta, aminek ugye nincs sok esélye, mindenesetre felviszem a dokihoz, addig is elkülönítettem a többitől, azt aki vele lakott szintén, nehogy itt végig fertőzzék egymást. Szerintem valami gomba lehet amúgy, csak még nem láttam ilyet, meg furcsa, hogy ugye bent vannak, szinte sterilen elkülönítve mindentől, és mégis ez történik vele. Köszi a segítséget:) Még annyi hogy szerintetek segít megelőzni a többinél is, ha megfürdetem őket, és kifertőtlenítem a helyüket?
2012. dec. 30. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
szia az én nyuszimnak is volt ilyen de a másik nyuszim tétpte ki neki szépen visszanőtt egy hónap alatt
2012. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is láttam ár olyat, hogy az egész fejéről leszedte a másik.
2013. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Rájöttem mi történt. A tengerimalac szedte ki neki, anya összerakta őket. Mikor mondta, hogy együtt voltak, akkor megijedtem hogy a malacnak is van valami baja, és betettem a nyulakhoz a karanténba, erre odament és kitépte a szőrét. Köszi a válaszokat!
2013. jan. 1. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:
micsoda kis getszi tengerimalac :D
2013. jan. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát jah:D De olyan ki édes:D És már nő a nyuszika bundája, úgyhogy hamarosan újra szépséges lesz:)
2013. jan. 8. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!