Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy tőrpehőrcsőgről lenne szó...

Egy tőrpehőrcsőgről lenne szó tőbbi lent?

Figyelt kérdés
Az lenne ha kaptam tõrpehõrcsõgõt ez még gyerek nagyon ari viszont amilyen fürge egybe olyan buta is mukõzbe enni adtam neki ki rohat a ketrecbõl és leeset a fõldre :( és azóta elég érdekesen hordja a hátsó lábát és sántit mi lehet a baj ? ha eltõt a pici lába meg fog gyogyulni neki ? meg stb

#állat #rágcsáló #háziállat #tõrpehõrcsõg #hõrcsõg #kisemlõs #emlõs
2012. dec. 30. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eltörte, akkor ne vedd ki egy ideig, igaz bent is rohangál, de kevésbé. Ha van kereke, vedd ki mindenképp. Biztos az, ha elviszed az orvoshoz, mert általában a törés összeforr, de lehet, hogy el is mozdult. Meg kell nézni, hogy meg van-e dagadva, illetve ha hozzáérsz érezni, hogy eltört-e. A szerencsésebb eset, ha csak megrándult a lába, de a kereket akkor is mindenképp vedd ki, és ne hagyd nagyon rohangálni(már amennyire meg lehet fékezni). A rándulás 1-2 nap alatt rendbe szokott jönni.
2012. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Törpehörcsög esetében az állatorvos semmit nem tud tenni, mert az állat nagyon kicsi és túl fürge, ráadásul ha csak egy kicsi altatót is kap, végzetes lehet számára, és meghalhat közben. Vigyázz rá jobban! Remélem, hogy csak megrándult és nem tört el.
2012. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bp, Állatorvosi Egyetem. Ott értenek hozzá biztosan. A törés vagy összeforr, vagy akár el is halhat a lába. :(
2012. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!