Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec megfelelő egy...

Ez a ketrec megfelelő egy hörcsögnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


(A kiszállítás ingyenes)

Ezen a webáruházban a legolcsóbb ez a ketrec.


Méretek

Hosszúság:78 cm

Szélesség:48 cm

Magasság: 39 cm


A házikó egyébként nem olyan nagy, habár elfér benne, de van másik házikóm.


Egy kb. 4 hónapos fiú angóra (hosszúszőrű) aranyhörcsögöt szeretnék tartani benne.

Ti mit gondoltok erről a ketrecről? Megéri az árát? Megfelelő lakóhely a hörcsögömnek?


(Amúgy a hörim most ennél egy jóval kisebbe van, bár nem én akartam azt a kicsit megvenni. Február elején már meglenne ez a ketrec.



2012. dec. 29. 20:54
 1/7 anonim válasza:
100%

Megfelelő.Én is hasonló tartottam régebben az aranyhörcsögömet.Habár az enyém az nem sima hanem szíriai volt és lehet hogy az kicsit nagyobb de nemhiszem hogy nagy a különbség.A ház háááát nem tudom.Ezek a házak csak addig jók még kicsik.Nekem is adtak hozzá de kb 1 éves korára kinőtte.Meg nem nagy baj ha nincs neki.El van ő ott a forgácsba.Ott egyébként is jobban szeret aludni mert az természetesebb mint egy műanyag ház.Másrészt ha benn van a ház akkor se biztos hogy ott alszik.Jobban szeretnek a forgácsba aludni.Meg így több gond van a házzal is mert odaürítenek és azt külön ki kell takarítani,ami nem könnyű mert egy emberi kéz nehezebben fér be abba a kis házba.Megasztán éléskamrának is elkezdi majd használni és odahordja a gabonaféléket meg egyebeket ami így még több munkát eredményez takarításnál és ráadásul mivel műanyagból van a forgáccsal ellentétben még jobban érezteti a szagát főleg ha a kaja meg az ürülék keveredik.

Szóval összességében nem rossz a ketrec csak a ház amit beletesznek fölösleges,úgyhogy akár ki is veheted,mert nem kellemes élmény 3 naponta kínlódni vele hogy belül is tiszta legyen,de ha neked ez nem gond akkor nyugodtan hagyd benne.


Remélem hasznos volt a válaszom.

2012. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)


Viszont én nem értek azzal egyet, hogy jobban szeretnek a forgácsban aludni. Az enyém sosem alszik a forgácsban. A képen látható háznál van egy jóval nagyobb és jobb házikóm is, de nem abban alszik, hanem egy kicsi hordóban mostmár... (elköltözött)Egyébként házat meg kötelező berakni, hogyha veszélyt érez, el tudjon bújni.

2012. dec. 29. 21:16
 3/7 anonim válasza:
22%
Hát az enyém sem alszik soha a forgácsban a vatával kibélelt házában alszik mindig.
2012. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a ketrec.De a ház tényleg nem muszáj mert az enyémnek van de sosem alszik benne és ne higyj el mindent amit olvasol vagy hallassz ezzel kapcsolatban,bár mondjuk ez a höri ízlésétől függ.
2013. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nekem már vagy több mint 3 hónapja meg van a hörim és mindig a 'házában alszik.
2013. jan. 1. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon szuper! nekem is hasonló van csak egy kisebb. van rajta ilyen bigyó, amivel ha veszel hozzá csöveket akkor nagyon szuper "járatrendszert" lehet hozzá csilálni
2013. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz! :D

Ezt a ketrecet Január vége-február közepe felé rendeljük meg!^^

2013. jan. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!