Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek is volt már olyann...

Nektek is volt már olyann hogy a hörcsögötök nem pörgeti a kereket este? És van akinek nem szereeti a szotyit?

Figyelt kérdés
Mert az enyèm ilyenmeg nem is nő pedig màr több mint fél eéves fiú dzsungi meg most hullik a szőre màr voltam vele orvosnaàl evvel aztán elmùlt neki ( ez kèthónappal ezelőtt volt) de most újra kezdődött neki de orbosok meg most nincsenek
2012. dec. 31. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális, ha valamikor nem kerekeznek. Hosszú távon ez viszont jelezhet valamilyen testi, vagy lelki bajt nála.

A szőrhullásra mit kapott?

2012. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
flucinar n kenőcsöt meg ilyen kék krémet de mindkettőből maradt látom hogy hullik neki de sehol nem kopasz még csak a mellső lábán belül hol kenyjem be neki?
2012. dec. 31. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Holnap, vagy holnap után már rendelnek az állatorvosok. Szerintem hívd fel azt, akinél jártatok, és o majd megmondja, mi legyen.
2012. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sztm bekenem neki mert bajt nem okoz
2012. dec. 31. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb futó kerék szilárd felületre van biztosítva (nem lépcsős), amit akár a ketrec oldalára is rögzíthetsz vagy csak egyszerűen leteszed a ketrec belsejébe. Az elterjedt drótkerék, amelyik úgy néz ki, mint egy körbe burkolt létra oldalsó korláttal, nem a legjobb választás, mert sérülést okozhat. Bár a legtöbb hörcsög élvezi a kerékben való mozgást, van olyan társuk, akik nem, de ez nem kell aggodalomra adjon okot. Másrészt pedig, egyes hörcsögök teljesen kerék-függővé válnak.
2012. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem
2012. dec. 31. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!