Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Versele-Laga Cuni Complete...

Versele-Laga Cuni Complete vagy Cuni Pro?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a kettő között? Néztem már a beltartalmat is, de nagyjából ugyanaz a kettő. Mégis a Complete dupla annyiba kerül, mint a Pro. Ti próbáltátok már valamelyik nyuszitápot? Lehet hogy megveszem mindkettőt, és keverve adom neki...

2013. jan. 1. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A cuni complete jobb. Én azt adom neki. De szerintem keverve is jó lesz.
2013. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Pro tápban nagyobb (sokkal nagyobb) tápdarabok vannak, emiatt sok nyuszi nem eszi meg. Az én nyuszim nagyon szerette és ez, hogy nagyok voltak a szemek jól jött, mert ő elég mohón bír enni és így rágnia kellett, mert ha piciszemű a táp, akkor képes a kis pupák belefulladni, úgy habzsolja:D Viszont ennek, hogy ilyen nagyok voltak a szemek, hátránya volt, hogy sohasem találtam el a kellő adagot, így valószínűleg többet adtam neki, mint kellett volna és picit elhízott. Most Complete-re váltottunk. Ez eléggé bejött, ezt is ugyanúgy szereti + így én is jobban tudom korlátozni neki a mennyiséget. Ha gondolod vegyél mindkettőt és keverd, vagy egyiket este másikat reggel, aztán rájössz, hogy nektek melyik a jobb:)
2013. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utolsó, megkérdezhetlek hogy mennyit adtál a nyuszidnak? Mármint amennyitől már hízni kezdett? Körülbelül? 1-2 maroknyi?

Én eddig Complete-et adtam, de elfogyott, és most arra gondoltam, tovább kitart az is, ha valami hasonlóan jó minőségűvel keverem. Az én nyuszim igazi bélpoklos, szerintem ő a Pro-t is be fogja cuppantani rögtön.

2013. jan. 2. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt így elég nehéz elmondani, hogy mennyit adtam neki :) Ugye a Pro-ban elég nagy szemek vannak, vagy ilyen nagyobb hosszú darabokból adtam neki 4 db-ot, vagy a ha kisebbek estek a tálkájába, akkor akár 6 db-ot is. Ez így most kevésnek hangzik, de majd meglátod, hogy tényleg elég nagy szemekből áll :) Amúgy "normál" tápból 1 kisebb marékkal kap reggel is és este is. Ő is igazi kis bélpoklos és igényli is ezt a mennyiséget (mármint az 1-1 marék kaját), nem hízik el ennyitől.. csak úgy tűnik a Pro-ból még kevesebbet kellett volna adnom neki, csak hát ez is így kevésnek látszott az elején. Arra nem is gondoltam, hogy szemre kevesebb, de tömörebb, töményebb... :/
2013. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Holnapra meg is jön mindkét táp, úgyhogy majd tesztelem :)
2013. jan. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!