Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet meghatározni a...

Hogyan lehet meghatározni a törpehörcsögök korát, ha nemtudom mikor születtek?

Figyelt kérdés
Helló. A múlt éjjel egy tombola során két törpehörcsögöt nyertünk. Szeretném megkérdezni, hogy hogy lehetne körülbelül meghatározni a korukat? Semmi információt nem adtak meg róluk, sajnos a pontos fajukat sem tudom. A neten utánajártam, és dzsungáriai vagy roborovszki törpehörcsögöknek nézem, de sajnos nemtudom pontosan. Köszönöm

2013. jan. 2. 15:42
 1/5 anonim válasza:
Nekem i ilyen hörcsögöm volt! Attól is füg h menyit pihen (minél többet napközben annál idősebb) Nekem volt 3 és hogyha idősebb akkor kicsit mindig büdösebb
2013. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia van egy csik a hátukon mert ha igen akor dzsungáriai ha meg barna és nincs csik meg nagyon aprocska akor robovoszki amugz a dzsungáriaiak sem nagyabak sokkal.
2013. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A korrát arol lehet meghatározni hogy mennyire matt aszöre és a szeméröl ha kidületeb akor öregecske
2013. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
méretük,szőrük,mogásuk.ha a szorukbe vannak fehér szálak akkor idősebb meg ha fürgek akkor fiatal.ha szürke a dzsungáriai ha inkább világosbarna akkor roborovszki.
2013. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egyik fehér alapon a háta világosszürkés, a másiknak a háta pedig sötétszürkés. Mindkettő sokat mozog, de a világosabb színű többet mozog. Amúgy nagyon szelídek, sohasem haraptak még meg; pl. volt már hogy aludtak és én véletlenül felkeltettem őket, betettem a kezemet hozzájuk és semmi reakciójuk nem volt. Szeretnek a kezembe mászni. :)
2013. jan. 5. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!