Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet ez a dudor?

Mi lehet ez a dudor?

Figyelt kérdés

Ma megint voltam egy kisállatkereskedésben, és láttam egy dzsungit,akinek az orra és a szája között hatalmas dudor van. Mi lehet ez? Nem fáj neki,vidám,kedves kis állatka,de jó lenne,ha meg lehetne gyógyítani.

köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 26. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megütötte, de ha állatkereskedésben láttad akkor azonkívül, hogy szólsz az eladóknak csak annyit tehetsz, hogy megveszed és elviszed állatorvoshoz. Az állatkereskedésekben nem szokták elvinni őket orvoshoz, mert az pénz és nem éri meg nekik...
2009. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az eladó hívta fel rá a figyelmem,mivel én tenyésztem őket, és gondolta hátha tudom mi van. Ez a dudor kicsi volt,majd egyre nőtt.

Nekem jelenleg 6 hörim van, és nem tudok többet befogadni.

2009. aug. 26. 17:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb találni kéne szerintem neki gazdit, mert ha fájni kezd neki akkor nem nagyon fog enni..
2009. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem tuti nem fog kelleni senkinek. Teljesen tanácstalan vagyok. Szegény vagy meg fog halni így,vagy szenved egy csomót:(
2009. aug. 26. 19:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajna én sem tudom befogadni, mert nálunk már így is sok állat van. Sajnálom szegény hörikét, de reménykedjünk hátha tényleg csak beütötte és majd meggyógyul.
2009. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta az eladó,hogy régóta úgy van. Szerintetek megkaphatnám olcsóbban, amiért ilyen? meggyógyíttatnám,és keresnék neki gazdit. De egy ezrest pluszba nem tudok kiadni, 17vagyok.
2009. aug. 26. 19:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem odaadja olcsóbban (ha érdekli az álltka élete).
2009. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja egyébként minden komit én írtam :D
2009. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja bocsi:) Akkor szerinted. 3körül megyek a dokihoz, mert gyógyszert iratok az egyik cicámnak(epilepsziás) és előtte beugrok a keribe, megkérdezem a csajt elvihetem-e megnézetni.
2009. aug. 27. 13:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet, de szerintem a cicust is vidd, hogy tudja tényleg orvoshoz vinnéd:)

ismét én voltam:)

2009. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!