Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dudor a hörcsögöm oldalán....

Dudor a hörcsögöm oldalán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a kb. fél ésh egy év közötti aranyhörcsögöm egyik oldalán kör alakú dudor van. Ott a szőr is kevesebb. Mindig 'vizes' körülötte a szőr (mert mindig tisztogatja). A dudor nem nagy, de félek, hogy komolyabb baja van. Mit tegyek?
2009. okt. 30. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, ő meg fogja mondani, hogy daganat vagy csak valami genny gyülemlett fel. Barátom patkányának a dudor csak genny volt, az én hörimnek daganat. Szóval vidd el, sok helyen a dokik megvizsgálják ingyen, csak a kezelést kell fizetni. Ha daganat, akkor nem fogja kezelni, nem tudja, ha más, akkor nagy esély van a gyógyulásra.
2009. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Remélem hogy csak valami kezelhető... Igazából nem látszik, hogy fájna neki, mert amikor vizsgáltam, akkor nem is érdekelte, hogy azt simogatom.
2009. okt. 30. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a daganat nem fáj nekik, ezért nehéz is észrevenni..

Vidd el orvoshoz és kiderül. reméljük nem lesz semmi baja. Sajnos ha daganatról van szó akkor menthetetlen.:(

2009. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hujujj sztem gyorsan vidd el dokihoz, mert nekem a hörimnek hasonló volt, és egyszer arra mentem haza, hogy ott fekszik vérbe fagyva, mert felszaggatta magának. utána kb egy hétig csak sírtam utána éppen ezért, ha a mostani hörcsögömnek már csak egy kis elváltozás van a testén szaladok az állatorvoshoz. légyszi tanul a hibámból, mert nem kívánom senkinek azt az érzést..
2009. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elmentek dokihoz légyszi írd le mit mondott, mi is aggódunk a höriért:) Első válaszoló voltam:)
2009. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát. megbeszéltem a szüleimmel, hogy pár napig figyeljük és ha baj van rögtön megyünk vele. De a dudor eltünt szerencsére (:
2009. nov. 29. 19:58
 7/8 A kérdező kommentje:
és köszönök mindent (:
2009. nov. 29. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedves a hörid élete vidd állatorvoshoz!

Lehet, hogy valami daganat!Bele is halhat szegényke!Vidd el orvoshoooooooooooooz!


Egy állatvédő

2010. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!