Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl, tengerimalac...

Törpenyúl, tengerimalac almozása/takatírtása? SEGÍTESETEK!

Figyelt kérdés
egy tengerimalacnak lehet az egész ketrecébe macskaalmot tenni és rászórni a forgácsot nedvszívóképessége miatt. Vagy esetleg fapellet?a fapelletet ti csak simán szétszórjátok a ketrecben?

2013. jan. 4. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet tenni macska almot és rá forgácsot
2013. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
ha forgácsot rakok neki, akkor alá rakok újságpapírt, ha viszont pelletet, semmit nem rakok alá. A pelletet sokkal jobban szeretem, mert amikor kiveszem, nem hordja szét a szőnyegen. Előbb kiszedem belőle e forgácsot a papírral együtt, és bedobom a kályhánkba, szal mindegy, kidobom. Utána kimosom belőle az odaragadt pisis-kakis ragacsot a kádban, és kiöntöm a kertbe. Utána kitörlöm egy ronggyal, és kész.
2013. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, és nekem nyuszim van
2013. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én simán pelletet használok, a nyusziknak csak a wc-be, a malacoknak meg vagy ráteszek egy plédet, ami direkt arra való, vagy szórok rá forgácsot, mert szerintem kemény, ahhoz hogy csak úgy járkáljanak rajta. Van olyan nyuszim akinek simán beszórom a ketrecbe.
2013. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nyuszim van én csak simán abba a sarokba rakok forgácsot amibe wc-zik vagy berakom a nyuszi wc-t csak majd most fogunk újat venni. Úgyhogy csak oda rakok neki. Még nem használtam peletett állítólag nagyon jóó majd kipróbálóm! :P
2013. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok :)


Bár ma kipróbáltam hogy raktam be forgácsot és arra szénát és így nem hullik ki a forgács a széna miatt :D

2013. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok :)


Bár ma kipróbáltam hogy raktam be forgácsot és arra szénát és így nem hullik ki a forgács a széna miatt :D vagy legalábbis csak nagyon kevés vagy még annyi se ;)

2013. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nyúlnak fapellet való, amit csak egy tálcába, vagy sarokwc-be kell beletenni.

Tengerimalcnak pedig széna az egész helyére.

2013. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!