Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Már lehet pároztatni a törpehö...

Már lehet pároztatni a törpehörimet?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz november 17-18.-án volt 4 hetes a lány hörcsögöm..Ha jól számolom most január 17-18.-án lesz 3 hónapos várjam meg inkább a 17.-18.-át vagy lehet hamarabb is? (A törpehörcsög fiú már idősebb)

2013. jan. 5. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod pároztatni?
2013. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elpasszolni se tudod a kis hörcsögöket...vagy úgy gondolkodsz, hogy ha senkinek nem kell majd megeszi a macska?
2013. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én nemtartom jóötletnek. De szerintem még várj vele és előre rendezd el a picik új otthonát!
2013. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti kösz de nem vagyok állatkínzó/állatgyilkos..
2013. jan. 6. 03:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy csak az, csak felelőtlen. Miért kellenek a kishörik, nem tudod elajándékozni őket, mert nagyon kevesen keresik. Ha meg beviszed állatkereskedésbe könnyen végezhetik hüllő kajaként. Amúgy a hörcsögnek sem tesz jót, nem öröm neki, hanem inkább gond.
2013. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Igen elégidős és nyugotan tennyészteheted öket miért baj ha ezt akarja??

Én is csináltam ezt és el tudtam ajándékozni vagy eladni

2013. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A te érdekedben mondom, hogy semmi szükség erre. Ezt szaporításnak nevezik, és semmi értelme. A kisállat kereskedésekben elviszik hüllőkajának, vagy ha be sem fogadják őket, akkor rád marad egy halom. És ha nem szerzel mindegyiknek külön helyet, olyan beltenyészeted lesz, hogy nem győzöl majd azon gondolkodni, hogy hova tudnád lepasszolni azt a 20-30 kishörcsögöt... :S Inkább ne szaporítsd őket, kérlek.
2013. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi is pároztatni fogjuk őket..és lesz rá igény...eddig is volt...bár véletlenül csuztak be,valaki pénzért vitte,volt aki csokit adott..volt aki ingyen vitte! Tölünk olcsobbért megkapják,mintha állatkereskedésből vennék,v buszköltség ellenébe az adott ember lakhelyére visszük,ha szükséges
2013. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!