Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek dzsungáriait...

Szerintetek dzsungáriait lehet pároztatni Roborovszki törpehörcsöggel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de minek akarod őket pároztatni? Szerintem nem kéne beteg,korcs utódokat gyártani!!!!
2012. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy dzsungáriaim amit még tavaly nyáron vettem,a környékünkön leginkább roborovszkit lehet csak kapni dzsungáriait meg nem ezért voltam kíváncsi rá.
2012. jún. 24. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem,de gondolom nem vagy tenyésztő vagy nem az akarsz lenni,mert akkor te is tenyészetből vennél párokat magadnak,hogy fajtatiszta ,egészséges utódok legyenek. Ha meg ellenkező nemű hörcsögeid lesznek,vég nélkül szaporodnak, nem jó móka szerintem.
2012. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert az utódok rondák és génhibásak lesznek.

Gondolj csak bele pl.a barna medvét és a jeges medvét lehet pároztatni?

Egyértelműen nem.

2012. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 27. 18:06
 6/8 anonim válasza:

én most vettem a 10 hetes dzsungimhoz 1 roborovszkit. Nem akartam én ezzel semmi rosszat, azt mondta a néni a boltban, hogy jól meglesznek egymással. Meg úgy gondoltam, hogy az se baj, ha szaporodnak. Különböző fajta kutyák is tudnak, nem? Lehet rossz gondolatmenet? :S

A lényeg! Neked szaporodtak, vagy nem?!

2012. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme! Külön fajokat nem kellene szaporítani. A keresztes pók sem párosodik a kaszáspókkal... Hirtelen ez jutott eszembe, de NE SZAPORÍTSD ŐKET! Génhibás utódaik lesznek!
2012. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1 óra múlva külön szedtem őket, mert a nagyobb dzsungi fiú meg akarta ölni a kislányt! külön vannak, nagyon kiegyensúlyozottak így külön!! :) köszönöm!
2012. nov. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!