Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kibír a hörcsög autóban a...

Kibír a hörcsög autóban a kalitkájában egy 10 orás utat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kibírja. Ne legyen túl meleg az autóban, legyen neki sok vizes kajája. Ha van, hagyjátok bent neki a házikót, abban el tud bújni. Esetleg egy picit sötétítsétek be neki a ketrecet.
2013. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.inkább a hideg miatt félek mint a meleg miatt.ki bepakolásnál amíg a kocsiba ér nem fázik meg? nyilván most hogy aránylag meleg van nem de amikor igazi tél van?
2013. jan. 7. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen megfáznak, szóval én nem tartom jó ötletnek.
2013. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én szoktam szállítani autóval.

De ahogy viszed ki a kocsihoz szerintem takard be valamivel a ketrecet pl. valami pléddel.

2013. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! még csak vásárlás előtt vagyok csak tájekozodom hogy mi hogyan..:-)
2013. jan. 8. 06:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegyél neki böven almot,szénát akkor jól betudja magát fészkelni.Ez megnyugtatja és melegíti is.

Az én törpehörcsögöm is gond nélkül elutazott velünk München-Pécs távot.Lédús gyümölcs és egy marék mag társaságában.Ha nappal szállítod akkor amúgy is alszik.

2013. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!