Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 6 hónapos tengerimalac biztons...

6 hónapos tengerimalac biztonságosan tud szülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 6hónapos tengerimalacom és (lány) nem tudok semmit a szülésről és szeretném ha SOKAN segitenétek!

Mennyire biztonságos?

Mennyi idő fiúval kell pároztatni?

Mennyi idő a trhesség?

Mit tehetek hogyha szül ?

Medig nem nyulhatok a malacokhoz?

Halálos lehet a szülés?



2013. jan. 7. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis minek akarod szaporítani?
2013. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne erőltesd ezt a dolgot. Ha nem akarsz tenyésztésbe kezdeni, teljesen felesleges ilyenekbe belemenni.
2013. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Itt egy kép róla: [link]

És azért mert félek hogy ha veszek mellé egy tengerimalacot akkor vitáznak meg nem tudom mennyi időset

2013. jan. 7. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Szép malac, mindenképp vegyél mellé egy társat, de szerintem ne szaporítsd őket.
2013. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mennyi idős tengerimalacot ajánlanátok?
2013. jan. 7. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél mellé egy másik nőstény malacot, nem fognak vitázni, max egy kicsit. De fel fogják állítani maguk között a hierarchikus sorrendet, onnantól kezdve nyugi lesz.
2013. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel még fiatal ő is, nyugodtan vehetsz mellé ugyanilyen fiatal malacot.
2013. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és ha kisebbet veszek akkor nem lesz vita pl 6-8 heteset vagy inkább 1-2-3 hónaposat?
2013. jan. 7. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az a jó ha kisebbet veszel, szerintem vegyél picit, szintén kislányt, és fokozatosan szoktasd össze őket. Jól ellesznek.
2013. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!