Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baj a hörcsögömmel?...

Mi lehet a baj a hörcsögömmel? Beteg?

Figyelt kérdés
Van egy aranyhörcsögöm kb féléves. pár hete vettem neki egy hörcsögfuttató gömböt amibe több órákat is kinnt volt akár és folyamatosan tepert benne... most pedig amikor csak simán veszem ki alig bír menni lassú és egész nap alszik...pedig régebben mindig szaladgált folyamatosan és ki akart jönni... de amikor beleteszem a gömbe akkor megint fürgén megy benne. mi lehet a gond vele?
2013. jan. 9. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen hörcsöggömböm, mert sokkal jobbnak tartom, ha a hörcsög szabadon futkározik, ha terpeszben ülök, mert így jobban kötődik majd hozzám, megbarátkozok velem, de a gömbökre rá van írva (legalább is amelyiket én láttam), hogy 10-15 percnél több ideig nem lehet benne a hörcsögöt futtatni. Lehet, hogy nagyon kifárad utána, ha előtte nem volt gyakran futtatva. Nem hiszem, hogy beteg lenne.
2013. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DarkPurple válasza:
Látom még időben írok. Szeretném leszögezni, hogy nincs semmi baja a hörcsögödnek azon kívül (dióhéjban) hogy szegény kisállat megzavarodik a színes gömbben, amiben ráadásul megállni sem tud! És valószínűleg fogy is benne a levegő... Ezzel persze nem akarlak "leszidni" én is akartam venni ilyen gömböt a picúrnak, de amikor megtudtam hogy ilyen, inkább lemondtam róla. Ne rakd bele többet, mert megzavarodik benne, és igazából ezzel valamilyen szinten kínzod is :( Az első válaszolónak igaza van, inkább vedd a kezedbe, szabadon futtasd, úgy sokkal jobb neki! Remélem tudtam segíteni! :)
2013. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs gond a hörcsög gömmbbel, itt azzal van a gond, hogy több órát hagytad benne a hörit! Abban a gömmbben max. 20 percig lehet benne, és nem tovább!
2013. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!