Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit kér el egy állatorvos...

Mennyit kér el egy állatorvos ha elviszem a tengerimalacom hozzá hogy megvizsgálja? Ti mennyit fizettetek?

Figyelt kérdés
Nagyon nincs most pénzem sajnos. Itthon is kivágnak ha elviszem. Nincs komoly baj csak sokat vakaróznak és az egyiknek van valami az orrán. Főleg e miatt aggódom. Valaki hasonló helyzetben mennyit fizetett?
2013. jan. 9. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg az orvosi rendelő honlapját, ma már szinte mindegyiknek van. Ott van árlista.

Vagy ha más nem, akkor keress rà a magyar állatorvosi kamara ajánlott áraira, ott tudsz viszonyítani.

2013. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a chippes nem is rossz ötlet. Így még meg se fázítom őket ebben az időben:) Köszönöm a válaszokat. Nincs macskánk és nem lesznek macskakaják sem.
2013. jan. 10. 01:17
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Csak viccből írtam hogy dobd ki mondtam is hogy viccet félretéve
2013. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem én töröltettem meg nem én pontoztalak le. Értettem hogy vicc :) Még a másik választ is törölték pedig az is hasznos volt.
2013. jan. 10. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy alapvizsgálat körübelül 3500 ft. Tudok ajánlani egy nagyon jó rendelőt: [link]
2013. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem Budapesti vagyok. Meg ez sok, remélem erre olcsóbb hogy csak körbenézi. Vagy nem?
2013. jan. 10. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Kivágnak otthon ha elviszed? :S Miért? Szüleid nem szeretik a malackát?
2013. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az orrán ilyen szőrkikopás szerű folt van? Mert akkor lehet, hogy rühes. Képet nem tudsz készíteni róla?


Rühre állatpatikában lehet venni csepegtetőt, SH Rodemectin, ami hatásos. Nekem egyszer volt ilyen a malacom, elvittem orvoshoz, de az csak nyomta be neki az injekciókat, hogy majd attól elmúlik. Semmit nem használt. Aztán vettem ezt a csepegtetőt és azzal pár hét alatt megszűnt a baja.

2013. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tanácsolják hogy elvigyem. Én gombára gondoltam de nem fáj neki, szóval szerintem csak valami odaragadt. Nincs kikopva a szőr, legalábbis nő és nem sebes. Nem látszik a bőre sem. Hát majd látjuk.
2013. jan. 11. 17:09
 10/10 anonim válasza:
Zalaegerszegen két ezret kért el a doki a vizsgálatért
2013. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!