Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holnap szeretnék venni dzsungá...

Holnap szeretnék venni dzsungáriai törpehörcsögöt és azt akarom kérdezni hogy a boltban láttam ilyen gömböt amibe belelehet rakni a hörcsögöt és el lehet engedni. Szerintetek vegyek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 16:19
 1/9 anonim válasza:
48%
nagy poén ha rohangál benne:)ne tud lelépni pl szekrénymögé,ágy,stb alá.persze vegyél egyet berakod és elvan magában,
2013. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Az odáig rendben van, hogy belerakod, de magára nem szabad hagyni. Meg kell nézni hogy legyen rajta lyuk ahol levegőt kap, és azért figyelni kell, nehogy ki tudja nyitni a kis ajtaját.
2013. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Vannak rajta szellőzőlyukak, így ha pisil és kakil, az mind megy a szőnyegre, meg mindenhova. Szerintem sokkal jobb kapcsolatot tudsz kialakítani a hörcsöggel, ha úgy futtatod, hogy terpeszbe ülsz a falhoz és a földön fut. Így ha akar, rámászhat a lábadra, simogathatod közben... Nálam szelídítésnél eddig a 6 év alatt mindig ez vált be. A gömböt pedig nem tartom jónak, mivel a hörcsög akkor sem tud kijönni belőle, ha akar. Németországban nem véletlenül tiltották be...
2013. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
OFF Kérdező, megírnád nagyságrendileg milyen összegbe kerül? Én is szeretnék hozatni a gyerekek hörijeinek, mert én rájuk nem bízom, hogy csak úgy elengedjék a szobában. Egyszer megtörtént, 2 napomba telt, mire elkaptam a kis gazfickót, szétrágta az akasztós szekrény hátlapját, soha többé nem engedhetik el csak úgy. Erről a gömbről hallottam, hogy rácsos, és a két felét egy mozdulattal összecsavarod, és rohangálhat benne, de nem tud megszökni. Napi néhány tíz perc alatt meg csak nem pisili-kakilja teli a szobát :)
2013. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DarkPurple válasza:

Na pont előbb írtam egy másik kérdezőnek ezzel kapcsolatban, másolom azt a válaszom:

Látom még időben írok. Szeretném leszögezni, hogy nincs semmi baja a hörcsögödnek azon kívül (dióhéjban) hogy szegény kisállat megzavarodik a színes gömbben, amiben ráadásul megállni sem tud! És valószínűleg fogy is benne a levegő... Ezzel persze nem akarlak "leszidni" én is akartam venni ilyen gömböt a picúrnak, de amikor megtudtam hogy ilyen, inkább lemondtam róla. Ne rakd bele többet, mert megzavarodik benne, és igazából ezzel valamilyen szinten kínzod is :( Az első válaszolónak igaza van, inkább vedd a kezedbe, szabadon futtasd, úgy sokkal jobb neki! Remélem tudtam segíteni! :)

2013. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. kínzás neki. gondolj bele te mennyire élveznéd a dolgot és megtudod, hogy neki milyen odabent.
2013. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat fut benne, valamilyen szinten meg is izzad, így teljesen befűti azt a kis teret... Szerintem is kínzás a hörcsögnek.
2013. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kinzás az enyémnek is van és jol elvan vele olyan édes. Igy meg tudja futni magát.
2013. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emi13 válasza:
Szerintem jó ötlet,mert ha elengeded a szobában nem bújik el az ágy alá,szekrény mögé.Az enyémnek is van és szerintem szereti és hát igen kijöhet néha egy kis kaki de ha figyelsz rá közben akkor összeszedheted és akkor nem lesznek a házban kis hörcsögkakik :) Amúgy persze el is engedheted először én is azt csináltam de hiába figyeltem rá bement az ágy közé meg a szekrény mögé is igaz hogy sikerült elkapnom de csak nyugodtabb mindenki ha nem kell kiszedni mindenhonnan hanem berakod a gömbbe figyelsz rá és ha éppen neki menne valaminek odarakod a lábad vagy valami puha dolgot és megállítod :)
2013. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!