Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim az ágyon héha furán...

A nyuszim az ágyon héha furán lefekszik, ez mitől van? A többi lent.

Figyelt kérdés

Ezt sehol máshol nem csinálja, csak az ágyon a fal mellett. Oda rakom az ágyra, és kb. 10 perc múlva ezt csinálja és úgy marad 2-3 percig, utána eltelik 10-15 perc, és újra...nem értem, hogy mitől van ez. Viszont szerintem nagyon cuki :) Kép erről a dologról: [link]


Válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 14. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó retkes az ágyad, amúgy meg kéjelek.
2013. jan. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert nagyon jól érzi magát és tetszik neki ott valamiért :)
2013. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Off:

Kedves első, csak úgy kíváncsiságból, nálad miben nyilvánul meg a "retkes ágy"? Csak mert 82 centi képátlójú tévé-monitoron nézve csak árnyékokat látok rajta, max. egy kis alvás utáni kupit.


On:

Valószínűleg az illatodat érzi, az én cicám akkor csinálta ezt mindig, mikor éppen nem voltam otthon :)

2013. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha így elnyúlnak, az azt jelenti, hogy jól érzik magukat. Meg gondolom jó puha is az ágyad az övéhez képest.
2013. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

szerintem semmi baj nincs az ággyal. enyém se néz ki jobban ha alvás után nem kaparom össze...ami gyakran megesik és szerintem nem csak velem...


amúgy láthatóan csak jól érzi magát ő nyuszisága :) nem látod a pofiján, azt az elégedett nyuszivigyort? :)

2013. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy felvágsz a sz@ros Tv-monitoroddal. Gazdag-.-
2013. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem mondtam semmi rosszat, mégis lepontoztok? Jó fejek vagytok nagyon, köszi!
2013. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem ilyet csak a ketrecbe csinál meg néha a konyhába :D istenem annyira kis cukikák ilyenkor :D ez jelzi náluk a legnagyobb nyugalmat és biztonságot hiszen az erdőbe ha így feküdne nagyon könnyen megtámadhatja bármi :)
2013. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!