Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacról pár kérdés?

Gaxal kérdése:

Tengerimalacról pár kérdés?

Figyelt kérdés

1. Ha veszek 2db-ot azok 1 házon összevesznek?

2. Elég nekik 1 etető és 1 itató?

3. Mit szeretnek, mi legyen alattuk? Forgács? Széna?

4. Kezdőknek fiut vagy lányt érdemes venni?

5. Ha lehet linkeljetek nekem ketrecet amit meg lehet rendelni 15 000Ft ig

6. 2 évig hörcsögöm volt ahoz képest nehezzebb a tarása?



2013. jan. 16. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Lehetséges, 2 ház ajánlott.

2. Abból elég 1.

3. Legalulra fapellet, rá egy forgács réteg (nem illatosított!).

4. Kettő lányt ajánlok.

5. [link] Legjobb ár-érték arányú ketrec. A kiszállítása ingyenes. Érdemes itt is szétnézni a többi kiegészítő közül, elég jó cuccok vannak.

6. Hát teljesen más a két állat, de nem sokkal nehezebb tartani.

Hát ennyi lenne. :)

2013. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, és ebbe a ketrecbe még még mit kell venni? etető, itató házikó és még?
2013. jan. 16. 15:27
 3/5 Emyke031 ***** válasza:
Szénatartót érdemes még + függőágy(te is csinálhatsz könnyen).
2013. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Igen, nálam az egyik mindig kitúrta a másikat.

2. itatóból elég egy golyós önitató (ez a legjobb, a kis tálkásat kiborítják) etetőből viszont amiből a tápot eszik 2 van. Szénatartóból is elég egy.

3. az enyémek alatt csak forgács van a szénát meg kirángatják hozzá. csak szénát ne tegyél be nekik mert irtó büdös, az gyorsabban rothad. Ráadásul ha megeszik betegek lehetnek és hallottam hogy gombát is hamarabb összeszedik de tapasztalatom nincs erről (szerencsére). a pelletet én is ki akarom majd próbálni.

5. nem tudok, freshnapban (nem tudom hogy kell leírni) 12-ért szokott lenni azt hiszem és néha ki is szállítják.

6. nekem jobban tetszenek mint a hörik. azok egész nap csak aludtak ők meg aktívak. bár mostanság hisztisek is de elvagyunk. ráadásul nem harapnak olyan hamar (általában) mint a hörik. kevesebb táp kell nekik, több széna. Amúgy nagyobbak is és kb ennyi :)


Én is 2 lányt ajánlom. Fiúm még nem volt csak egy rövidebb ideig.

2013. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyémeknél van bent 2 db műanyag cső is. kint találtam, megmostam. azt hiszem 12 cm-es átmérőjű. szeretik.
2013. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!